Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom telefonfüggő,mit tehetek...

Párom telefonfüggő,mit tehetek?Hiába mondtam neki,hogy rakja már félre amikor hazaér,legyen velünk,de sajnos nem teszi.Nem akarja megérteni vagy csak már nem is érdekli mit kérek tőle...

Figyelt kérdés
Van lassan egy 3 éves kislányunk,férjem 17:00-ig dolgozik és ha hazaért is a mobiljával van elfoglala.Evésnél nála van,wc-n,ha a gyerekkel van akkor is csak a telefon van a kezébe.Messengerezik,videókat nézeget,telefonál,zuhanyzáshoz is viszi.Alig tudok vele beszélgetni mert a telefonnal van elfoglalva.Keveset vagyunk együtt stb.Nagyon bánt engem,de nem tudom vele megbeszélni,én hiaba szeretném hogy lerakja a telefont,ha ő meg...
2021. máj. 5. 11:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
76%

A 16os vagyok. Ez a két ember elmèletileg szerette egymást. Összeházasodtak és fogadalmat tettek. Ha én szeretem a másikat és ér annyit a dolog akkor igen, egy ilyen szélsőséges helyzetben bizony töröm magam és kezembe veszem a dolgot, hogy megmentsem, mert ő láthatóan egyedül már nem képes. Nekem ennyit megérne, hogy visszkapjam az embert, akit szeretek.


Viszont ott a megjegyzésemben, hogy akkor ha szereti és ér ennyit az egész. Ha nem szereti vagy már elengedte az egész dolgot, akkor igazatok van legjobb lesz lelépni és semmi esetre sem neki dolgoznia ezen.


Feladat mindenkit vár mindenhol. De az nem ugyanaz, mintha csak az várna megvetéssel párosítva. Aki erről kérdezett nem vagyok benne biztos, hogy elolvasta e rendesen a kérdésem. Azt pláne nem értem, hogy jön az én életem ide.

2021. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
33%

De kellett szülnöd egy ilyen remek pasasnak. ;)


Persze, tudjuk, ő nem volt ilyen előtte. A lófenéket nem.

2021. máj. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Frusztrált ember vagy, Avaly89. Te kinek szültél?


Kérdező: szerintem is jó, ha csomagolsz és egy időre lelepsz. Egyetértek azzal, aki szerint ne hívjon, hanem menjen utanatok. Szerintem ez függőség és kezeltetni kell.

2021. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!