Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom telefonfüggő,mit tehetek...

Párom telefonfüggő,mit tehetek?Hiába mondtam neki,hogy rakja már félre amikor hazaér,legyen velünk,de sajnos nem teszi.Nem akarja megérteni vagy csak már nem is érdekli mit kérek tőle...

Figyelt kérdés
Van lassan egy 3 éves kislányunk,férjem 17:00-ig dolgozik és ha hazaért is a mobiljával van elfoglala.Evésnél nála van,wc-n,ha a gyerekkel van akkor is csak a telefon van a kezébe.Messengerezik,videókat nézeget,telefonál,zuhanyzáshoz is viszi.Alig tudok vele beszélgetni mert a telefonnal van elfoglalva.Keveset vagyunk együtt stb.Nagyon bánt engem,de nem tudom vele megbeszélni,én hiaba szeretném hogy lerakja a telefont,ha ő meg...
2021. máj. 5. 11:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
19%
Megcsal
2021. máj. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
66%
#1 ne legyél már hülye
2021. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy ülj le bele komolyabban megbeszélni, telefon meg minden nélkül. Ne hagyd hogy terelje a ténát, mond neki hogy elhanyagol téged és a kislányotokat is, és hogy ez nincs redben, neked férj és apa kell, nem pedig egy tag, aki ki sem látszik a telefonja mögül. Határozottabban kell fellépned mint ahogy eddig tetted.
2021. máj. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
99%
A megcsalas nem telefonon tortenik, ahhoz egy mondat kell, hogy mikor talalkozzanak. Az egész napos telegonozas függőség. A wcre, kintre viszi még oké, de ha veletek van akkor ne. Ő függő. A 3mas jól irta, komolyan, akár csúnyán fogalmazva is le kell ülni vele
2021. máj. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
valamiért nem akar az letetek része lenni, az tuti. ez nem normális
2021. máj. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen,nagyon gondolkodok rajta,hogy hazamegyek a szüleimhez,ha nem fog változtatni...
2021. máj. 5. 11:14
 7/23 anonim ***** válasza:
97%
Régebben is ilyen telefonfüggő volt? Vagy csak most kezdte el csinálni?
2021. máj. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
30%

Miért? Te viszed magaddal zuhanyzásra is? Megcsalhatja.


Tapasztalat

2021. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%
Igen nem ott csalja meg persze de ott kontaktálnak
2021. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Régebben is,tavaly is többszőr szóltam már neki.Nem bírom már ezt...szerintem nem fogja letenni és szerintem nem akar velünk lenni.Elég neki a telefonja sajnos...
2021. máj. 5. 11:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!