Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom telefonfüggő,mit tehetek...

Párom telefonfüggő,mit tehetek?Hiába mondtam neki,hogy rakja már félre amikor hazaér,legyen velünk,de sajnos nem teszi.Nem akarja megérteni vagy csak már nem is érdekli mit kérek tőle...

Figyelt kérdés
Van lassan egy 3 éves kislányunk,férjem 17:00-ig dolgozik és ha hazaért is a mobiljával van elfoglala.Evésnél nála van,wc-n,ha a gyerekkel van akkor is csak a telefon van a kezébe.Messengerezik,videókat nézeget,telefonál,zuhanyzáshoz is viszi.Alig tudok vele beszélgetni mert a telefonnal van elfoglalva.Keveset vagyunk együtt stb.Nagyon bánt engem,de nem tudom vele megbeszélni,én hiaba szeretném hogy lerakja a telefont,ha ő meg...
2021. máj. 5. 11:01
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nem csal meg,látom miket néz,megyek be wc-re amikor zuhanyzik és borotválkozik,videókat néz,ki van támasztva a telefonja.
2021. máj. 5. 11:18
 12/23 A kérdező kommentje:
Meg előttünk nyomkodja,gyerek mellett,mellettem,evés közben...
2021. máj. 5. 11:19
 13/23 anonim válasza:
96%
Szerintem mindenképpen ülj le vele beszélgetni. Lehet hogy a párod megcsal, nem érdeklitek, ebben az esetben is fontos beszélni, de elképzelhető hogy a telefon függője, ez pedig egy betegség amiből tényleg így beszélgetéssel szökkenthetnéd ki, esetleg komolyabb helyzetben forduljon ezzel szakemberhez!
2021. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
87%
menekül előletek. hazamegy, mert ott van az ágya, de a családnak nem akar a része lenni. lehet azért nem akar erről beszélni, mert nem akarja beismerni saját magának. de ez nem mehet a végtelenségig
2021. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Igen,14-es,szerintem se akar már velünk lenni,és belemenekül a telefonjába,tényleg az lesz a vége,hogy hazaköltözünk a szüleimhez
2021. máj. 5. 11:22
 16/23 anonim ***** válasza:
41%
Ha szereted állítsd választás elé de úgy hogy kínálsz is neki alternatívát. Ha nincs miért a valóságban élnie nem is fog. Ha otthon csak megvetések és feladatok várják. Teremts olyan valóságot, amiért megéri neki letenni. Ha viszont nem szereted már annyira, hogy ilyen energiàkat fektess abba, hogy visszahozd őt,akkor engedd el. Az látszik, hogy magától ő nem fog változni, a kérdés az számodra ér e még annyit a kapcsolat, hogy megpróbáld megoldani.
2021. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
96%

Költözzetek, teszt alapján is. Ha hiányoztok neki akkor keresni fog. De ne engedd h telefonon keressen. Menjen csak szépen el hozzátok.


Ha nem akkor megszabadultál 80 kilótól

2021. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb lesz neked és a babádnak hogy egy kis időre elmentek a szüleidhez.
2021. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
50%
#16 nehogy már a kérdező nyalja ki a seggét azok után hogy b@szik kimászni a képernyő ell
2021. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
77%

16-os.


Miért téged nem várnak feladatok? Nem kell dolgozni, házimunkázni, foglalkozni a családdal megjavítani ezt azt stb?


De jó neked komolyan.

2021. máj. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!