Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány temetésen voltál már,mit...

Hány temetésen voltál már,mit éreztél,és rokonok?

Figyelt kérdés
gyerekkorodtól kezdve hány temetésen voltál már életedben?hány éves voltál mindegyiknél és kik haltak meg? kik szenvedtek legjobban az adott temetéseken? és kit nem érdekelt? az élményeid érdekelnek ezzel kapcsolatban.
2021. ápr. 28. 11:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Több temetésen voltam mint amennyin akartam .

A leggonoszabb az volt mikor unokatestvéremet temetük,felakasztotta magát 28-évesen na az kemény volt .

2021. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
87%
Már nem számolom, volt jó pár
2021. ápr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%
Én is többön voltam mint szerettem vagy kellett volna, remélem már nem lesz rá több alkalom.
2021. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam még soha temetésen, 17L
2021. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb barátnőm temetèsèn voltam 18 evesen. Autobalesetben halt meg, a testvére vezetett. Megneztem a holttestet, az arca ossze volt törve, menyasszonyi ruhában volt, tele volt a koporso kepekkel es viragokkal. A vőlegénye terden volt es mivel mar nem volt erő benne, nem is sirt, hanem igy magaban nyöszörgött. Segítettem neki felallni es kivittem.

Eltelt het ev, maig előttem van.

2021. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Ja kifelejtettem hogy 12 évesen egy osztálytarsunk anyja temetése,a fia térdre rogyott és jajgatott,apósomnak meg idős anyja jajgatott,apámnál meg egy barátom eljött ugyan de kicsit mosolygott a sirásomon talán zavarában,meg a kuzinjaim hidd el nem figyelgetek másokat,de azért csak feltűnik.csak mamám volt,és mikor itthagyott szellemként éltem,kapcsolatom se volt,barátaim se,és csak azért maradtam életben,mert tudtam,hogy csak jobb lehet.ha lesz családom..köszönöm hogy elmondtátok.. idősként akinek már a gyerekei is nagyok,és már rég nem a szülőkkel él,annak azért könnyebb elbúcsúztatni a szülőket,mint tizen és huszonévesen,nem?
2021. ápr. 28. 16:21
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Életem első temetése 15 éves koromban volt, apukám halt meg. 😭 17 voltam amikor anyai mamámat temettük, 2 évre rá másik mamám, pár éve egy távoli rokon, tavaly előtt pedig tatám halt meg. Apukám halála és temetése viselt meg a legjobban,nemtudom leirni mennyire fáj,így tízen év után is. elkészült a ballagási kosztümöm,felprobáltam, ő megkötötte a nyakkendőmet és terveztük a ballagást, a kozepsulit,a jövőt. Megölelt,pár napra rá agyvérzést kapott, én találtam meg a konyhában.
2021. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem akkor könnyebb elbúcsúztatni a szülőket, ha marad az ember körül család, akikre támaszkodhat. És ilyen szempontból mindegy, hogy az a család, amit ő alapított (házastárs, gyerek/ek), vagy mondjuk a testvérek. Én már majdnem 40 vagyok, de nem lenne könnyű elengedni anyukámat (már csak ő él sajnos), mert nem maradna senkim. Nincs gyermekem, nem vagyok házas, az egyetlen testvéremmel nem jó a viszony, egyéb rokonok nincsenek, akikkel tartanánk a kapcsolatot. Úgyhogy engem biztos nagyon földhöz vágna a dolog. Jobban, mintha lenne mondjuk egy férjem, aki támogatna, és két gyerekem, akik miatt érdemes lenne élni.
2021. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nem számoltam soha. Akkor helyben nem mindig lehet megállapítani hogy kik azok akik nem szenvednek. Apámon nem látszott sok minden az anyukája temetésén pedig megviselte. Voltam olyanon is ahol a halott lánya sírt, de a halotti toron már pár mosoly kíséretében beszélgetett másokkal. Pedig tudom és láttam is hogy szenvedett előtte és a temetés után is.

Vannak akik viselkednek pedig nem gyászol ak egyáltalán, ilyen is van. Igazából ezzel sincs baj mert ha nem állt közel az illető hozzánk akkor nem kell műsírást rendezni.

2021. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy temetesen voltam, pedig amiota elek meghalt mind a negy nagyszulom... Egyik papamnal 3 eves voltam, meg nem tudtam felfogni. Masikkal soha nem is talalkoztam, igy a halala sem viselt meg. Az egyik mamam vagy 40 eve meghalt, ot sem ismertem. Mamam most halt meg osszel, de Romaniaban lakott es a virus miatt csak anyu ment el...

Az az egy temetes se temetes volt. Szoras volt, nagybatyam halt meg egy eve, es beleszortak a Tiszaba. Nem nagyon ismertem, nem ereztem semmit.

2021. ápr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!