Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyankor mi van ha a férfi...

Olyankor mi van ha a férfi nem akarja a gyereket?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha rossz a kategória.

Olyan esetben mit tehet egy férfi, ha a barátnője azt mondja neki hogy szed tablettát ( a kapcsolat elejétől szedi rendesen), de egyszer abbahagyja titokban, és teherbe esik? Magyarul csak azért hogy vele maradjon a férfi , hogy mindig kösse össze őket valami stb. De a férfi nem akarta volna.. Ez esetben mit tehet 1 férfi? Gondolok itt olyanra hogy pl emiatt szétmennek, akkor szerintem ugyanúgy kell neki fizetni a gytartást, holott ő nem is akarta.. Így van ?


2010. aug. 22. 14:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Értem. Mondjuk azt is meglehetne csinálni hogy tudta nélkül elviszik a nőt abortuszra...
2010. aug. 22. 15:48
 12/17 anonim ***** válasza:
a gyerektartást fizetnie kell, ha akart a gyereket, ha nem... de ez hihetetlenül nagy önzőség a nő részéről! nem elég, hogy nem veszi figyelembe a férfi akaratát, de a gyerekével is kicseszik rendesen....
2010. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azért ahhoz nagyon hülyének kell lenni a nőnek, hogy ne vegye észre, hogy éppen abortuszra viszik. :D Aki ennyire gyengeelméjű, az tényleg jobb ha nem szül gyereket. Bár ahogy én gondolkozom, egy ilyen "eszes" nővel szóba sem állnék, gyerek meg főleg nem kéne tőle.
2010. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez a titokban abbahagyás szerintem egy hihetetlenül önző dolog, nem vele, hanem a születendő babával szemben. Mert ha jól látom, már arra is készülnél (márha rólad van szó, és nem "a barátnődről"), hogy esetleg emiatt elhagy, neked nem baj, mert fizetnie kéne a gyerektartást, nade az nem érdekel, hogy a gyereknek milyen lenne apa nélkül felnőni, vagy a tudattal, hogy nem kellett az apjának? Kicsit olyan érzésem van, hogy te sem szeretnéd a gyereket igazából, hiszen csak egy eszköz lenne.
2010. aug. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem tudna róla. Egyik éjjel lefekszik még úgy hogy benne van, másik reggel meg felkel nélküle. Mindenre megvan a módszer.. :) A fantáziádra bízom hogy mire gondolok :)
2010. aug. 22. 20:00
 16/17 anonim ***** válasza:
na azért nem kell átesni a ló túloldalára sem... ez még nagyobb gec.iség lenne, mint az, ha ő meg megtartja úgy, hogy az apának nem kell...
2010. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
na hát neked sincs több eszed mint a lánynak.személyiségi jogok???
2010. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!