Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyankor mi van ha a férfi...

Olyankor mi van ha a férfi nem akarja a gyereket?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha rossz a kategória.

Olyan esetben mit tehet egy férfi, ha a barátnője azt mondja neki hogy szed tablettát ( a kapcsolat elejétől szedi rendesen), de egyszer abbahagyja titokban, és teherbe esik? Magyarul csak azért hogy vele maradjon a férfi , hogy mindig kösse össze őket valami stb. De a férfi nem akarta volna.. Ez esetben mit tehet 1 férfi? Gondolok itt olyanra hogy pl emiatt szétmennek, akkor szerintem ugyanúgy kell neki fizetni a gytartást, holott ő nem is akarta.. Így van ?


2010. aug. 22. 14:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
A jog feltételezi, hogyha egy férfi és egy nő párkapcsolatban él, akkor ott bizalom van és szeretet. Tehát ha ennyire nem bízol meg a barátnődben, akkor véget kell vetni a kapcsolatnak, hiszen ha tőled lesz terhes, akkor igen, neked is vállalnod kell a következményeket, akár akarod, akár nem. Gondolom senki nem kényszerít rá, hogy vele élj és bújj ágyba.
2010. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
fú, hát olyankor szívás van. biztos nem lennék együtt ilyen nővel, de a gyerek nem tehet róla.
2010. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
Akkor huzzon gumit.
2010. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2010. aug. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Minek húzna gumit ha úgy tudja hogy tablettát szed ?

többieknek köszi

2010. aug. 22. 15:01
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
ja bocs, igaz. hat akkor gaz van. nem tehet sokat sajnos. azonkivul hogy legkozelebb jobban megnezi milyen novel all ossze.
2010. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat az eleg sajnalatos ha csak ennyi esze van a lanynak,hiszen a csalad nem jatek foleg egy gyerek eletevel nem szabad jatszani es eleg mocskos dolog a ferfival szemben is.Ha az apasagot a ferfi nem ismeri el akkor nem tehet mast csak a dns teszt az meg draga mulatsag,nem tudom valos e az eset vagy csak esedekes de ha tenyleg terhes nem tudom erdemes e egyutt maradni a gyerek miatt hiszen ez hosszu tavon nem mukodne es a gyerek inna meg a levet minden veszekedesnek.miert nem akarsz gyereket?nem szereted elegge a lanyt?mert akkor ideje szakitani vagy ha az ido nem alkalmas akkor meg meg lehet oldani de az abortusz legyen a legutolso amit megcsinaltok.amugy meg nem egeszen ertem te a "ferfi"vagy vagy a "lany"mert ha a lany vagy akkor semmikeppen ne tedd meg titokban.
2010. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. A kérdés csak elméleti szintű. Szerencsére nem ilyen a barátnőm, de kíváncsi voltam hogyha valaha ilyen helyzetbe kerülnék akkor mik lennének az "esélyek" ..
2010. aug. 22. 15:08
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egy férfinak van gerince, és jót akar magának, akkor otthagyja az ilyen szemét nőt. Ha ebben a kérdésben nem bízhatott meg benne, akkor a következő 30-40 évben sem lehet biztos semmiben. A jog sajnos nem mindig az igazság, hanem a gyerek anyja oldalán áll...
2010. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen esetben szívás van a pár férfi tagjának. Ha ő a gyerek apja, akkor fizetnie kell a gyermektartást akár akarta a gyereket, akár nem. Ezzel védi a jog a kisgyermeket, hiszen ő nem tehet arról, hogy az anyja milyen. A nőt nem lehet egyébként abortuszra sem kényszeríteni. Ha már megvan a baj, onnantól csak és kizárólag a nő jogosult eldönteni, hogy mi legyen a babával. Ha akarja akkor megtarthatja a férfi akarata ellenére is és ha megszületett, akkor a férfinek fizetni kell.
2010. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!