Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeverekedtem tesómmal és...

Összeverekedtem tesómmal és megbüntettek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A hét elején vettem magamnak a Missoba meg a Leonardoba ruhát,meg cipőt.(elég drága butikok ezek) Nyár végén megbeszéltük haverokkal h elmegyünk pár napra egy másik városba bulizhatni,gondoltam majd lesz mibe tündökölnöm.

Tesóm ma hazajött és látom h az én vadi új ruhám van meg cipőm van rajta! A cipő tiszta sár-a sarkának annyi,a ruha meg még ki is van égetve! Olyan ideges lettem h lekentem neki egy maflást,de erre ő meg vissza ütött,így lett verekedés. Anyuék szét választottak minket. Tesóm sírt h nem tudja miért ütöttem meg csak úgy,meg h ő szeret engem blablabla... Én mondom neki is meg anyuéknak is az én ruhám van rajta,és h tönkretette. Erre azt kapom h milyen önző irigy dög testvér vagyok(erre mondta tesóm h pedig ő hogy szeret),meg h a ruhát meg a cipőt tesóm nyugodtan felveheti hisz azt gyakorlatilag ők fizették. mikor mondom h nem igaz,mert azért én DOLGOZTAM meg. zsebpénzt ugyanis nem kapom. erre közlik szüleim,h örüljek h nem kértek tőlem vmennyi pénzt a nyári munkából befolyó összegből,meg h otthon lakok,költségekkel jár az h fürdök és eszek,tehát felfoghatom ugy is h ő vettek nekem egy ruhát meg cipőt abból a pénzből amit le kellett volna adnom. Most senki nem beszél velem,mert nem vagyok hajlandó bocsánatot kérni. A tesóm meg csak röhög rajtam.

Azt hozzátenném h nem ez volt az első alkalom h tesóm elvette az én cuccom és hibásan adta vissza,és ő nekem sose ad semmit. A szüleim meg eddig nem mondták h nekem kéne itthon pénzt leadnom. Kérdeztem tőlük h adjak itthon majd vmennyit,azt mondták nem kell.


2010. aug. 21. 23:17
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Neked is ki kellene cseszni a tesóddal.

Húzd fel te is a ruháit, vedd el a pénzét stb..

2011. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!