Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeverekedtem anyámmal. Mit...

Összeverekedtem anyámmal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon összevesztünk egy hülyeségen (takarításon) és azt mondta nem akar látni, meg, hogy egy hülye barom k.rva vagyok és, hogy dögöljek meg. Elkezdett ütögetni, én egy darabig tűrtem, aztán meglöktem, hozzádobáltam dolgokat. Azt mondta költözzek el. Most be vagyok zárva a szobámba. Régebben sem volt jó kapcsolatunk, kiskoromban is vert néha, de már úgy érzem betelt a pohár. Apámhoz sajnos nem költözhetek hosszú távra.

Mit kéne tennem?

20L


2010. dec. 21. 22:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

üljetek le és beszéljétek meg!

az se szép ahogy anyukád viselkedett de e tiéd sem!

de ha nagyon költözni akarsz...nagyszülők?

2010. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Máshová se tudsz költözni?
2010. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

De nem lehet vele beszélni. Folyton közbeszól, nem engedi, hogy elmondjam, mi a problémám. És ilyenkor mindig az van, hogy nekem kell könyörögni és megalázkodni. Ő komolyan mondom, egy verése után sem kért bocsánatot.


Nagyszülők sajnos külföldön élnek.

2010. dec. 21. 22:18
 4/17 anonim ***** válasza:

és ha külföldiek? egy kis időre biztosan jó lesz. az útra csak van pénzed. miután lenyugodtak a kedélyek, visszamehetsz hozzá, hogy megbeszéljétek a dolgokat.

sok sikert!

2010. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Harmoka ***** válasza:
100%

Ha betelt a pohár,költözz albérletbe, 20 évesen megteheted.

Nem kell elviselni Anyád dolgait, állj a saját lábadra!

2010. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Hú, hát ennek valami oka van. PL hogy nem dolgozol, nem is tanulsz, csak otthon csücsülsz és elvárod hogy eltartsanak. Általában akkor van ilyen probléma. Meg lehetne annyi eszed, hogy, jó, nem mondom hogy helyes ha üt, de legalább ne üss annak vissza akinek egy csepp véréből lettél. Nem anyukád mellett állok, de tényleg gondolkozz el ezen.
2010. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Már annyiszor de annyiszor tűrtem a verését. Amúgy mindenki mondja, hogy elmebeteg. A saját anyja is (én nagymamám) azt szokta neki javasolni, hogy szedjen erős nyugtatókat. Egyébként főiskolára járok, jól tanulok.
2010. dec. 21. 22:24
 8/17 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést. Költözz tényleg albérletbe, anyukádat meg vidd el egy pszichiáterhez. Apukád? Elváltak?
2010. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Tök mindegy kinek a mijéből lett, ha az a valaki nem foglalkozik vele úgy, ahogy kéne, innentől meg nincs miről beszélni.

De ezt mindenkinek saját magának kell eldönteni.

Én ha tehetném, ezek után elköltöznék albérletbe, mi keresnivalóm lenne ezek után otthon?

Persze attól is függ mit tettél eddigi életed során, most mi az amit eddig fel tudsz mutatni, amiért esetleg anyukád nincs kibékülve veled.

Sok tényező van amit figyelembe kell venni, a kiírt kérdés és a magyarázat kevés ahhoz, hogy igazán segíteni tudjon az ember.

2010. dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem kell tűrnöd. Dolgozz, tartsd el magad, aztán a saját albérletedben ahol a saját kenyered eszed azt versz akit akarsz. Légy önálló, akkor te hozod a szabályokat.

Ha meg ezt nem akarod, akkor fogd vissza magad cseppet. El vagy tartva ha jól értem, rezsit fizetnek helyetted, kaját kapsz, gondolom ruhákat is, innentől kezdve nem te mondod meg mi van. Nem veszekszel, takarítasz ha azt kell, és akkor nem ver senki.

Lehet választani.

2010. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!