Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeverekedtem tesómmal és...

Összeverekedtem tesómmal és megbüntettek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A hét elején vettem magamnak a Missoba meg a Leonardoba ruhát,meg cipőt.(elég drága butikok ezek) Nyár végén megbeszéltük haverokkal h elmegyünk pár napra egy másik városba bulizhatni,gondoltam majd lesz mibe tündökölnöm.

Tesóm ma hazajött és látom h az én vadi új ruhám van meg cipőm van rajta! A cipő tiszta sár-a sarkának annyi,a ruha meg még ki is van égetve! Olyan ideges lettem h lekentem neki egy maflást,de erre ő meg vissza ütött,így lett verekedés. Anyuék szét választottak minket. Tesóm sírt h nem tudja miért ütöttem meg csak úgy,meg h ő szeret engem blablabla... Én mondom neki is meg anyuéknak is az én ruhám van rajta,és h tönkretette. Erre azt kapom h milyen önző irigy dög testvér vagyok(erre mondta tesóm h pedig ő hogy szeret),meg h a ruhát meg a cipőt tesóm nyugodtan felveheti hisz azt gyakorlatilag ők fizették. mikor mondom h nem igaz,mert azért én DOLGOZTAM meg. zsebpénzt ugyanis nem kapom. erre közlik szüleim,h örüljek h nem kértek tőlem vmennyi pénzt a nyári munkából befolyó összegből,meg h otthon lakok,költségekkel jár az h fürdök és eszek,tehát felfoghatom ugy is h ő vettek nekem egy ruhát meg cipőt abból a pénzből amit le kellett volna adnom. Most senki nem beszél velem,mert nem vagyok hajlandó bocsánatot kérni. A tesóm meg csak röhög rajtam.

Azt hozzátenném h nem ez volt az első alkalom h tesóm elvette az én cuccom és hibásan adta vissza,és ő nekem sose ad semmit. A szüleim meg eddig nem mondták h nekem kéne itthon pénzt leadnom. Kérdeztem tőlük h adjak itthon majd vmennyit,azt mondták nem kell.


2010. aug. 21. 23:17
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
bosszúból én is felvettem tesóm egyik ruháját,és tök mocskosan adtam nei vissza(mondjuk kiégetve nem volt,csak vörösbor foltos volt. Tesóm mondja szedessem ki belőle a foltot,mondom neki nem az én ruhám,old meg. Erre megint összeverekedtünk,anyámék meg még neki adnak igazat,és azt mondják fizessem neki ki a ruha árát,ami tesóm szerint több mint 10000Ft volt. jah,gagyi 3000Ft-os kínai :S Mikor mondom h az én tényleg több 10.0000Ft-os ruhám meg cipőm árával mi van akkor,akkor meg csak a nagy hallgatás van!
2010. szept. 6. 15:10
 22/31 anonim ***** válasza:
Jézusom,nagyon sajnállak én mielőbb elhúznék otthonról barátnőhöz vagy baráthoz.
2010. szept. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

úristen...mintha magamat olvasnám...komolyan...annyira utálom...hugom mindent elvesz tőlem...mindent..és úgy kapom vissza (már ha visszakapom), hogy teljesen tönkretette...és csak ellopja még csak el sem kéri...én meg mindig keresem az adott ruhát/könyvet/akármit...és nem találom..persze azóta tudom, hogy hova tűnnek...és akkor én vagyok a szemét, ha teljesen kiborulok rajta (legtöbbször én is agyon tudnám vágni) aztán ha netalántán tök véletlenül meglátják rajtam a hugom ruháját (amit mellékesen kölcsön kértem tőle és mindig kifogástalan állapotba kap vissza)akkor meg közlik, hogy én mér veszem el, és egyáltalán ne adjuk egymásnak a cuccunkat...persze ha én izélok, hogy nézd anyu hogy kaptam ezt meg azt vissza és hogy megint szó nélkül elvette (amiért amugy én dolgozom meg a saját pénzemből van) akkor kb észre se veszi, meg se hallja...multkor is pont kifogytam a hajlakkból, hugom életébe kb másodjára vett magának hajlakkot és akkor este meg másnap reggel fujtam a hajamra egy minimálisat (ugy h este kértem tőle, reggel aludt ezért nem ébresztettem fel) és teljesen kiborult, hogy ezt hogy képzeltem...az persze nem számít hogy ő az én sminkcuccuamiat, hajlakkomat, parfümömet hányszor használja...aztán meg én vagyok a bunko, hanem adok neki...áhhh...és még sunyi is mellé..nem hiszem hogy ez változni fog...emiatt és sok más miatt egyre rosszabb a kapcsolatom a hugommal...pedig nem vagyok 16 éves már...:(

22L

2010. szept. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
tesod 1 tetüláda a mszüleid meg bunkók. ezért vállaltak gyereket hogy utána a szemére hányják hogy "te nekünk pénbe kerülsz"? akkor mér kellett gyerek?????
2010. szept. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Költözz el,szerintem fel se tűnne szüleidnek nekik csak teher vagy akit el kell tartaniuk,szeretni azt már nem ,öcsikét igen ő a kis kedvenc.Költözz,és ne adj haza semmi támogatást.
2010. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
ez elég durva a tesódtól.Nem lennék a helyedben.Vágj vissza neki,te is vedd el a ruháját és ne kérj bocsánatot szerintem ...nincs miért.Te nem csináltál semmit.Én is adtam volna neki ...
2010. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben neked van igazad, jól tetted hogy a tesódnak lekevertél egy nagyot, megérdemelte. Ennyire álszent bunkó tesót mint a tiéd....uhh, sajnállak:S ha ő elveheti a te cuccod, vedd el te is az övét, vagy ha a szüleid mellette állnak ki akkor kiabálj velük hogy a te ruháidat is tönkretette és nem volt vmi 1000FT-s kínai sz*r.


Apropó, szülők....

Ha meg nem sértelek, egy szülő szájából rendkívül bunkó, lesulytó, lealacsonyító, és pofátlan beszólás az hogy "te is pénzbe kerülsz". Én a te helyedben elköltöznék valahova egy időre, (nagypapa, nagymama?) vagy akárhova, és ha megkérdik miért akkor csak válaszold azt hogy mert "nem kerülök akkor pénzbe". Most komolyan, tényleg nem akarlak megsérteni, sajnállak non, de az ilyen szülőnek aki csak felhánytorgatni tudja a saját gyerekének hogy ő pénzbe kerül nekik, nem való gyerek. Vagy ennyi erővel egy szimpla "és a tesóm nem kerül pénzbe nektek csak én?" kérdéssel le is tudhatod az egészet.

Sajnos sok szülő tényleg azt hiszi hogy ez még mindíg a 70-es 80-as évek, amikor még sokan dolgoztak gyerekként iskola mellett.

A tesód meg tipikus "anya kedvence", bár nálunk én vagyok a fiatalabb, de nálunk hála istennek nincs "anya kedvence" mi egyformák vagyunk.:)

ha a tesód ennyire álszent? álszenteskedj te is, hogy "te szeretted, mégis tönkretette a ruhádat" stb, ha nem válik be, akkor már elmondhatod, FELHÁNYTORGATHATOD a szüleidnek hogy téged nem szeretnek, meg csak számukra a tesód létezik, és ha nem fog megváltozni elmész. Bár ezt az utolsó részletet nem muszály.


Ahm neked van igazad.:)

2010. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

ahol 2 gyerek van, általában az egyik szülő az egyik gyerekkel, a másik a másikkal elfogult. egyrtelmű, hogy anyukád az öcséd pártját fogja, talán az apád a tied. ha igy van, kérd meg, hogy beszéljen anyukáddal. ha ő elfogult az öcséd iránt, panaszkodj a nagyinak, hátha visszamondja! (nekem ez használ ;) )

az értékes, fontos, törkeny dolgokat zárd el, kulcs-lakat! légy erős! tarts ki, csak pár év! és az, hogy a szemedre hányják mennyit "fogyasztasz" a LEGNAGYOBB bunkóság egy szülőtől. (ennél már csak az lenne rosszabb, ha közölné, hogy csak baleset vagy :S)

a szobád próbáld zárni, de akkor se értem hogy egy öcséd korú srác hogyan lehet ennyire éretlen... szánalmas pasasok...

2010. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Várjál most nem értem. pls ti két lánytesó v fiú tesó vagytok? Valahogy nem tudtam kihámozni, bocsi^^'.


Amúgy a lakat jó ötlet, vagy dugd el az értékes cuccaidat a tesód elől, vagy vezettesd be azt a szabályt hogy senki nem nyúlhat a másik cuccához. Ha nem sikerül, akkor oszt ki anyukádat, ha már ő ilyen dolgokat felhánytorgat.

Ne add fel!:)

2010. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Két lányról van szó ... az lenne nagy ha egy lányról meg egy fiúról szólna
2010. szept. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!