Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeverekedtem tesómmal és...

Összeverekedtem tesómmal és megbüntettek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A hét elején vettem magamnak a Missoba meg a Leonardoba ruhát,meg cipőt.(elég drága butikok ezek) Nyár végén megbeszéltük haverokkal h elmegyünk pár napra egy másik városba bulizhatni,gondoltam majd lesz mibe tündökölnöm.

Tesóm ma hazajött és látom h az én vadi új ruhám van meg cipőm van rajta! A cipő tiszta sár-a sarkának annyi,a ruha meg még ki is van égetve! Olyan ideges lettem h lekentem neki egy maflást,de erre ő meg vissza ütött,így lett verekedés. Anyuék szét választottak minket. Tesóm sírt h nem tudja miért ütöttem meg csak úgy,meg h ő szeret engem blablabla... Én mondom neki is meg anyuéknak is az én ruhám van rajta,és h tönkretette. Erre azt kapom h milyen önző irigy dög testvér vagyok(erre mondta tesóm h pedig ő hogy szeret),meg h a ruhát meg a cipőt tesóm nyugodtan felveheti hisz azt gyakorlatilag ők fizették. mikor mondom h nem igaz,mert azért én DOLGOZTAM meg. zsebpénzt ugyanis nem kapom. erre közlik szüleim,h örüljek h nem kértek tőlem vmennyi pénzt a nyári munkából befolyó összegből,meg h otthon lakok,költségekkel jár az h fürdök és eszek,tehát felfoghatom ugy is h ő vettek nekem egy ruhát meg cipőt abból a pénzből amit le kellett volna adnom. Most senki nem beszél velem,mert nem vagyok hajlandó bocsánatot kérni. A tesóm meg csak röhög rajtam.

Azt hozzátenném h nem ez volt az első alkalom h tesóm elvette az én cuccom és hibásan adta vissza,és ő nekem sose ad semmit. A szüleim meg eddig nem mondták h nekem kéne itthon pénzt leadnom. Kérdeztem tőlük h adjak itthon majd vmennyit,azt mondták nem kell.


2010. aug. 21. 23:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
98%

Ha ütés helyett másként fogadtad volna - pl rögtön riasztod vmelyik szülőd - talán még te jársz jól, és a tesód szív a köbön. Sajna, máshogy kellett volna kezelni a helyzetet, amiben egyébként neked volt igazad.

Azt meg inkább nem is minősítem, hogy a szüleid felhántorgatnak mindent (bár ismerős, de szerencsére már nem kell sokáig hallgatnom).

2010. aug. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
97%
Nem olvastam végig a kommenteket, de abszolút veled értek egyet! Szar helyzet. Az meg elég durva, hogy a szüleid ezzel jönnek, hogy pénzbe kerül az eltartásod...
2010. aug. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
98%
én biztos nem kezdeményeznék a beszélgetésbe... ha kínálnának nekem vmit akk meg mondanám h nem kell mert költségekkel járt...
2010. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
97%
Nem részletezem, többséggel-veled értek egyet. De egy életkort halhatnánk? Sok családban mindig a kisebb a kedvenc. (én kivétel vok :D) de nem lepne meg ha itt is ez a helyzet... :D
2010. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
97%

kérdező, egyébként hány éves vagy? csak mert ha 25, tesód meg 15 akkor még meg is érteném vmennyire:D

amúgy ez tényleg nagyon szemét dolog, eszedbe ne jusson bocsánatot kérni... hú de jó hogy ellenkező nemű a tesóm:D

2010. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
97%
közben rájöttem, te már írtál kérdést h tesógnak mindent megvesznek neked meg nem... szóval 16-17 évesek vagytok.
2010. aug. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
97%

mekkora szemétség a szüleidtől is, de a tesódtól meg pláne.

nem is lehet erre mit írni!! tudod a dolgod!!! oda-vissza

működik a dolog. ha a szüleid szerint ő elveheti a te holmid, akkor te is bátran az övét....

fordítsd meg a dolgokat, hátha észbe fognak kapni, mekkora baromság az az okfejtés, amit levezettek:


"milyen önző irigy dög testvér vagyok(erre mondta tesóm h pedig ő hogy szeret),meg h a ruhát meg a cipőt tesóm nyugodtan felveheti hisz azt gyakorlatilag ők fizették. mikor mondom h nem igaz,mert azért én DOLGOZTAM meg. zsebpénzt ugyanis nem kapom. erre közlik szüleim,h örüljek h nem kértek tőlem vmennyi pénzt a nyári munkából befolyó összegből,meg h otthon lakok,költségekkel jár az h fürdök és eszek,tehát felfoghatom ugy is h ő vettek nekem egy ruhát meg cipőt abból a pénzből amit le kellett volna adnom."


ekkora baromságot!!!!! csakhogy nekik legyen igazuk....

2010. aug. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
97%
Milyen dögök!!! Jézus pedig mindig lány testvérröl álmodtam! Ennyit nem érne meg
2010. aug. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te is csapj le a tesód új ruháira, és ha balhé lesz belőle, akkor hivatkozz arra, hogy fordított esetben mit mondtak.
2010. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

én 19 éves vagyok egyetemre járok,tesóm meg 18.

Ott tartunk h követelem tesómtól h fizesse ki nekem a ruhák árát,mert azért én dolgoztam meg! Lehet h nem ütéssel kellett volna indítanom,de nagyon felment bennem a pumpa!

És akkor még ő mártírkodik,h ő mennyrie szeret meg tisztel,a szüleim meg engem állítanak be szemétnek.

2010. aug. 22. 12:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!