Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy anyám ne...

Mit csináljak hogy anyám ne nyúlkáljon a holmimhoz a szobámban?

Figyelt kérdés

18F vagyok, és mivel utálom hogy anyám minde kérésem ellenére pakolássza a cuccaim amíg nem vagyok otthon,egy éve kulcsra zárom az ajtóm akárhova megyek.

De most kitalálta hogy kiszedi a fürdőszoba kulcsát hogy azzal menjen be. Gyűlölöm ahogy mindent szétbarmol aztán napikig nem találok semmit.

Mit tudnék csinálni?


2021. ápr. 11. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Zárcsere?
2021. ápr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Keress munkát és költözz el.
2021. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Kicseréled a zárat, hogy ne tudjon másikat használni (elöttte nézd meg az összes otthoni kulcs számát, és olyat keress, ami nincs ezek közt)
2021. ápr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Menj be te is a szobájába vagy a konyhába és kezd el szétbarmolni a cuccait. Megnéznem a képét, hogy neki mennyire tetszik, hátha azután már kétszer meggondolja, hogy bemenjen-e a szobádba. :D
2021. ápr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk ugyan ez nem volt szokás, de a fèrjem anyja volt ilyen. Tényleg csak a költözès oldotta meg
2021. ápr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Na de mit pakol? A szemetet, koszos tányért, szennyes ruhát szedi össze? Mert te nem viszed ki? (Ehhez sincs túl sok joga, de valahol érthető, hogy mosni/mosogatni szeretne).
2021. ápr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem apám csinálta ezt folyton, ha üvöltöttem se hagyta abba. Nekik ilyen rendezgetési mániájuk van. Mikor egyetemre mentem, az összes cuccot pakoltam az albérletbe, azóta minden szuper. Csak a költözés segít sajnos.
2021. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Én mikor férjhez mentem, külön házban laktunk a szüleimtől, de egymáshoz közel, egy utcában. Anyu rendszeresen bejárt amikor dolgozni voltam, ő tett a kazánra, és amit ő úgy gondolt nem kell már nekem, elvitt dolgokat: ruhát, eszközöket,tálakat stb. A szekrényt átpakolta,soha nem találtam meg semmit. Persze ő csak segíteni akart.
2021. ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!