Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy érjem el, hogy ne nyúlkál...

Hogy érjem el, hogy ne nyúlkáljon fel a gázhoz?

Figyelt kérdés
kicsim 14 hónapos, és imád körülöttem sertepertélni, próbál mindig utánozni, és nagyon kíváncsi. már többször megégette az ujját (persze nem nagyon, csak annyira hagytam neki, hogy megtanulja, az az edény, ami a gázon van, forró), de mintha mi sem történne, mindig megpróbál mindent megfogni, ami a konyhapulton, vagy a gázon van. ma már majdnem magára rántotta az ételt, amit főztem, pedig egy másodpercre fordultam csak el! hiába szóltam neki százszor, hogy nem szabad, hiába tudja, hogy forró, fáj, ha hozzányúl, mégis megteszi! sajna a konyhát nem tudom lezárni, mit tehetnék még?

2013. júl. 23. 16:19
 1/6 Jégtánc ***** válasza:
Azt tudod tenni hogy vagy odaraksz egy védőrácsot,lehet kimondottan tűzhelyhez is kapni.Vagy főzől este vagy amikor alszik.Nekünk az esti főzés vált be.
2013. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 15hós a lányom én is este főzök most de inkább a meleg miatt. Hát én volt hogy megfogtam és elvittem onnan volt is sírás meg többször is meg kellett tennem, de muszáj :/ viszont jó ötlet amit az első válaszoló írt!
2013. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Van egy gyerekeknek készült konyha, nem olcsó mulattság, de ha van rá keret érdemes beszerezni egyet! Barát házaspárnak van egy és ezzel tanulta meg a kiskrapekjuk, hogy a konyhában mihez lehet nyúlni és mihez nem.
2013. júl. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm!

ált este szoktam főzni, csak az ő ebédjét főzöm napközben frissen, ill szombaton főzök napközben. ezt a védőrácsot megnézem, jól hangzik :)

ha valakinek van még ötlete, ne fogja vissza magát! :D

2013. júl. 23. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
csak azt csinálja!az még jó is.Az én 13 hónaposom a kandallónál kukucskál(nem tudom télen mi lesz),a lépcsőn felmegy,a virágföldet kiszedi,konnektorba nyúlkálna,plazma tv-t főkapcsolónál kikapcsolja,stb.és tudja hogy rosszat csinál,mert miközben megy oda a rosszaságot csinálni,mondja hogy "ejnye-ejnye",és még a mutatóujját is felmutatja.
2013. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam is ugyanígy ott pakolászik "főz" a lábam alatt mindig és neki is a gáz a gyengéje mert szinte mindig megpróbál odanyúlkálni, én azt szoktam hogy amikor már unja magát és odakap vagy látom hogy készül rá akkor felemelem mindig elmondom és mutogatom neki hogy az milyen veszélyes és utána jobb híján beteszem a járókába amíg nem leszek kész,az etetőszékét szoktam még közel rakni és abban főz és rálát a gázra is meg mindig a belső lángot használom csak nehogy véletlenül is elérje.
2013. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!