Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajj annyira elegem van....

Ajj annyira elegem van. Nagyon sok 14 éves jár el otthonról esténként?

Figyelt kérdés

szóval 14 éves lány vagyok,és annyira unatkozom,tök mennék vhova igy esténként,jó nem discoba meg ienek,de akkor is,tesóm 20 éves lány,ő most is megy el haverjaihoz ilyen kerti partyra,ahol 20-30 évesek vannak..úgy elmennék,anyummal meg kutyámmal vagyok itthon,anyum csak tévézik,mert örül hogy most épp nem dolgozik..(fodrász) és állandóan dolgozik,szóval ő örül h nyugalomba van,de nekem olyan mehetnékem van:( oké nincs baráti TÁRSASÁGOM,csak ugy barátok vannak,de még nem vagyok egy olyan társaságba akik mennek ide oda,fiúk meg lányok,sok 14 éves lány járkál már bulizni meg esténként ide-oda?vagy csak én vagyok ilyen? megkérdeztem tesóm hogy: elviszel ..azt mondta áá nem mert lehet hogy utána mennek ien kocsmába is,ahol zene meg üldögélni lehet meg ienek.. ne mondjátok h nézzek filmet,mert ezeket már unom,és senki nincs most a gép előtt hogy msnezzek,senki nincs otthon,én meg ülök és szétunom az agyam..MENNI AKAROK VHOVA,leginkább tesómmal:/

előre is köszi


2010. aug. 20. 19:16
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Ha ahhoz elég nagylány vagy, h mászkálj mindenhová (szerinted), akkor nagyon is elég nagy vagy már a főzéshez is. Nincs igazad. De mit várok egy 14 évestől?... 3-4 év múlva sírva fogsz röhögni magadon, hogy milyen butaságokat beszéltél, legalábbis remélem.
2010. aug. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!