Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajj annyira elegem van....

Ajj annyira elegem van. Nagyon sok 14 éves jár el otthonról esténként?

Figyelt kérdés

szóval 14 éves lány vagyok,és annyira unatkozom,tök mennék vhova igy esténként,jó nem discoba meg ienek,de akkor is,tesóm 20 éves lány,ő most is megy el haverjaihoz ilyen kerti partyra,ahol 20-30 évesek vannak..úgy elmennék,anyummal meg kutyámmal vagyok itthon,anyum csak tévézik,mert örül hogy most épp nem dolgozik..(fodrász) és állandóan dolgozik,szóval ő örül h nyugalomba van,de nekem olyan mehetnékem van:( oké nincs baráti TÁRSASÁGOM,csak ugy barátok vannak,de még nem vagyok egy olyan társaságba akik mennek ide oda,fiúk meg lányok,sok 14 éves lány járkál már bulizni meg esténként ide-oda?vagy csak én vagyok ilyen? megkérdeztem tesóm hogy: elviszel ..azt mondta áá nem mert lehet hogy utána mennek ien kocsmába is,ahol zene meg üldögélni lehet meg ienek.. ne mondjátok h nézzek filmet,mert ezeket már unom,és senki nincs most a gép előtt hogy msnezzek,senki nincs otthon,én meg ülök és szétunom az agyam..MENNI AKAROK VHOVA,leginkább tesómmal:/

előre is köszi


2010. aug. 20. 19:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de sztem, majd huszeves korodban te se kivannad, hogy egy 14 eves hugica ott legyen a nyakadon:-)Kulonben is, mit csinalnal te 20 meg 30 evesek kozott?Nincs kozos tematok.Hivd at magadhoz a baratnodet, vagy menj at te hozzajuk.Akar ott is aludhattok egymasnal, ha szulok megengedik, az tok jo buli.Menjetek el fagyizni, bicajozni, uljetek ki a parkba dumalni, akar estenkent is, ha elengednek.Mondjuk 9-ig, 10-ig.Legalabbis mi ezeket csinaltuk 14 evesen. 24/N
2010. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem a 20-30 évesek nem 14 évesekkel akarnak lógni. Amúgy szerezz barátokat, aztán menj velük sétálni, kerti party-ra!
2010. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Most én se megyek sehova:D Hétfőn vizsgázok németből:S Én is unatkozok.Biztos más is van, aki otthon van.
2010. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Ilyenkor simán kimehetnél a városba, tele van fiatalokkal, barátkozhatnál és legközelebb lenne kivel menni.
2010. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Én akárkivel megtalálom a közös hangot:)akár 14 évessel is.
2010. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
barátnődet hívd fel hátha uncsizik...aztán találjatok ki valamit...ilyenkor én is kinnt bandáztam a barátnőimmel..29/L..(Most itthon vok a babámmal..meg a nagylányommal))
2010. aug. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is akárkivel megtalálom a hangot, de baromira nem lennék kíváncsi egy 14évesre, a huszon éveseknek és harmincasoknak szóló bulin.
2010. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
faluba lakom!! nincs se park, és a legközelebbi város meg 15km-re van,a barátnőm(13 éves) nincs itthon,a másik barátnőm elment a barátjával (18 éves) a többi barátnőm meg hülye,cigizik meg iszik,velük nem megyek sehova,ja és az egyik az meg fél a sötétbe és nem is engedik ki este,pedig én kint lennék,csak oké hogy kimegyünk este de mit csinálunk?itt semmit nem lehet..kihalt a falu,csak c-gányok mennek esténként ordítozva,énekelve:S szóval barátnő kizárva,mert több olyan közeli bnőm nincs,ja és megtalálom a közös témát velük,szerdán nálunk voltak ők akihez msot tesom megy,nagyon jó volt éjjel 3-4ig is kint voltam itt az udvaron,sokat nevettünk és mindig volt valakivel beszélgetnem..
2010. aug. 20. 19:27
 9/31 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lenne jó, ha elmennél a nővéreddel, nem is nagyon lenne közös témád 20-30 évesekkel. Nővéred meg azért megy, hogy szórakozzon, nem azért, hogy a fél szemét rajtad tartsa, még ha te úgy is érzed, hogy veled nincs gond, de attól még ő ugyan úgy rád figyelne. Az meg neki már nyilván nem akkora szórakozás, mintha egyedül megy. Arról nem is beszélve, hogy nem illik úgy elmenni, hogy nem hívtak.


Inkább hívj át valakit a barátaid közül. Lehet, hogy sokan nem jártok össze, de azért csak van a barátaid között legalább két ember, akik ismerik egymást és jóban is vannak, ha hárman vagytok, az máris egy társaság. Kérdezd meg anyukádtól, hogy átjöhetnek-e ha csöndben lesztek, és hívd át őket, együtt filmet nézni is jobb, mint egyedül, de lehet nagyokat beszélgetni, társasozni (én is szoktam, pedig nem vagyok már gyerek), lehet sok mindent csinálni.

2010. aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Ja bocs, hamarabb írtam, mint te, csak később fejeztem be. Most látom, hogy mások nem érnek rá. Hát majd szervezz valamit, ha ráérnek.
2010. aug. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!