Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajj annyira elegem van....

Ajj annyira elegem van. Nagyon sok 14 éves jár el otthonról esténként?

Figyelt kérdés

szóval 14 éves lány vagyok,és annyira unatkozom,tök mennék vhova igy esténként,jó nem discoba meg ienek,de akkor is,tesóm 20 éves lány,ő most is megy el haverjaihoz ilyen kerti partyra,ahol 20-30 évesek vannak..úgy elmennék,anyummal meg kutyámmal vagyok itthon,anyum csak tévézik,mert örül hogy most épp nem dolgozik..(fodrász) és állandóan dolgozik,szóval ő örül h nyugalomba van,de nekem olyan mehetnékem van:( oké nincs baráti TÁRSASÁGOM,csak ugy barátok vannak,de még nem vagyok egy olyan társaságba akik mennek ide oda,fiúk meg lányok,sok 14 éves lány járkál már bulizni meg esténként ide-oda?vagy csak én vagyok ilyen? megkérdeztem tesóm hogy: elviszel ..azt mondta áá nem mert lehet hogy utána mennek ien kocsmába is,ahol zene meg üldögélni lehet meg ienek.. ne mondjátok h nézzek filmet,mert ezeket már unom,és senki nincs most a gép előtt hogy msnezzek,senki nincs otthon,én meg ülök és szétunom az agyam..MENNI AKAROK VHOVA,leginkább tesómmal:/

előre is köszi


2010. aug. 20. 19:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
legyél türelmes, olvass valami jó könyvet, vagy találj ki magadnak valami hobbit, majd a buli ideje is eljön, még korai..
2010. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
semmibaj.. :/ hát elég szar:'S
2010. aug. 20. 19:33
 13/31 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Elugrok érted motorral, aztán bedobjuk magunkat az éjszakába! :D
2010. aug. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
én is szétunom az agyam, 3 hónapja ki se mozdultam itthonról :/ de már mindjárt suli :P :D
2010. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 Prímás Lancelot ***** válasza:
26%
tanulnál inkább 14 évesen
2010. aug. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
én meg 16 vagyok, és mégse járogatok ki este bulizni.. katasztrófa halloood. nem is tudom hogy élték ezt túl eddig mások.
2010. aug. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

-prímás lancelot: most nem fogok tanulni augusztus huszadikán este.:/

-szeretek motorozni,de idegenekkel nem:D azért köszi..


hány éves koromtól bulizhatok? ha ellballagtam vagy majd már 8.aadikas koromba hétvégenként?? most leszek nyolcadikas..

2010. aug. 20. 19:45
 18/31 anonim válasza:

Megértem a helyzetet, én is egy porfészekben lakom. Az én taktikám az, hogy próbálok neten olyan dolgokat nézegni, amikre máskor nincs annyi időm (zene, filmek, tanulási lehetőségek, külföldi városokról infók, ahová szeretnék majd eljutni ösztöndíjjal...), ez mellett hallgatok zenét, úgy nem annyira unalmas, ha valami pörög körülöttem:)

A másik meg az, hogy kikapcsolódásképp, kimozdulásként elmegyek a könyvtárba (a 15 km-re, illetve a másik, 30 km-re levő városba), az is valami, amíg elbuszozok oda, itthon meg aztán elolvasom azt a 2-3 könyvet max 4-5 nap alatt és megyek megint:) A városban aztán leülök a térre egy kicsit, beülök cukrászdába, stb., de legalább nem egy kis apró faluban vagyok. Ha szeretsz olvasni, ez jó dolog. Próbáld meg elolvasni a kötelezőket, amiket majd vesztek suliban, vannak nagyon érdekesek, 100-150 oldal akár 1 nap alatt is megvan.

Segíthetsz otthon anyukádnak is. Ha van kertetek, akkor gyomlálj a virágok közt, jó lesz a szemednek is, ha szép gyommentes lesz a virágoskert:) Tedd ki a hangfalat és szóljon egy kis zene, úgy jobb:)

14 évesen már elengedhetnek egyedül is a 15 km-re levő városba, én is mentem már akkor.

Tudom, nem esti programokat írtam, de arra sajna az említetteken kívül nincs ötletem. 14 éves lányt azért szülőként én is csak a faluba engednék ki este, a városba már nem engedném el. De a faluban meg nem lehet mit csinálni, megértelek teljesen. Nálunk egy ideig működött könyvtár és a fiatalok a kocsma helyett/mellett ott is összegyűltek, bár sakkozás lett a vége és hasonlók, de legalább volt valami társaság a kocsmán, futballpályán, utcán kívül is. Aztán beszüntették...Én is unatkozom nagyon itthon, de megpróbálom hasznosan eltölteni.

2010. aug. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
köszkke:) már megisvan mit csinálok,most rendet rakok a konyhába anyummal,aztán megfürdok,hajatmosok,kifestem a körmeim,megnézem a tévébe a csak szex és más semmit:) ..és ha lesz kedve anyumnak akkor még bemelírozza a hajam lehet:)) de hogy holnap mit csinálok mivel szombat azis máskérdéss:/ köszönöm,még azért irhattok itt leszek néha:)
2010. aug. 20. 19:55
 20/31 anonim válasza:
Esetleg kitakaríthatod a szobádat, válogasd ki a ruháidat, amik már esetleg nem kellenek. Vagy rendszerezd a füzeteidet, tedd el valahová, hátha még fognak kelleni. Nekem is ezeket kéne megcsinálnom, de nincs kedvem...De muszáj lesz. Ha van udvarotok, akkor lehet sokmindent csinálni.
2010. aug. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!