Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajj annyira elegem van....

Ajj annyira elegem van. Nagyon sok 14 éves jár el otthonról esténként?

Figyelt kérdés

szóval 14 éves lány vagyok,és annyira unatkozom,tök mennék vhova igy esténként,jó nem discoba meg ienek,de akkor is,tesóm 20 éves lány,ő most is megy el haverjaihoz ilyen kerti partyra,ahol 20-30 évesek vannak..úgy elmennék,anyummal meg kutyámmal vagyok itthon,anyum csak tévézik,mert örül hogy most épp nem dolgozik..(fodrász) és állandóan dolgozik,szóval ő örül h nyugalomba van,de nekem olyan mehetnékem van:( oké nincs baráti TÁRSASÁGOM,csak ugy barátok vannak,de még nem vagyok egy olyan társaságba akik mennek ide oda,fiúk meg lányok,sok 14 éves lány járkál már bulizni meg esténként ide-oda?vagy csak én vagyok ilyen? megkérdeztem tesóm hogy: elviszel ..azt mondta áá nem mert lehet hogy utána mennek ien kocsmába is,ahol zene meg üldögélni lehet meg ienek.. ne mondjátok h nézzek filmet,mert ezeket már unom,és senki nincs most a gép előtt hogy msnezzek,senki nincs otthon,én meg ülök és szétunom az agyam..MENNI AKAROK VHOVA,leginkább tesómmal:/

előre is köszi


2010. aug. 20. 19:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
14 évesen ne mászkálj az éjszakában. Ha az én húgom lennél, foglalkoznék veled, de nem szeretném, hogy te is velem legyél, mikor én a barátaimmal vagyok. Mindenkinek van magánélete, és egy tizenéves témái eléggé másabbak, mint egy huszon-harminconéves emberé (nem a szexre gondolok kifejezetten).
2010. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Prímás Lancelot ***** válasza:
akkor moshatnál/főzhetnél/takaríthatnál ...
2010. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

köszi:)


primás lancelot nem értelek.. mosni nem tudok,se főzni,..csak takaritani,de az már megtörtént..minden ragyog:)

2010. aug. 20. 23:10
 24/31 anonim ***** válasza:
Én mindössze 18 vagyok, de nem értem hogy te 14 évesen mégis mit akarsz... főleg éjszakázni... számítógépes játékaid nincsenek?
2010. aug. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
Hát egy 14 évesnek ne azt tanácsold már, hogy mosson, főzzön...Maximum ezekben segíthet az anyjának, zöldséget pucolni, megszáradt ruhát beszedni, de ennyi. Maximum egy tojásételt magának meg tud csinálni, de egy komplett ebédet mondjuk nehogymár ő csinálja. Csak segítsen maximum. Takarítani sem neki kellene, csak a saját szobáját. Én szülőként nem várnék el munkát a 14 éves gyerekemtől, csak besegítést.
2010. aug. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Prímás Lancelot ***** válasza:

értem, ahhoz nem kell elég felnőttnek lenni, hogy tudjon magának főzni és maga után eltakarítsa a piszkot de ahhoz igen, hogy: "MENJEN VALAHOVA".


aha. értem.

2010. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

nincs igazad Prímás Lancelot!!

anyukám nagyon sokat dolgozik,és nincs ideje csak esténként pakolni. SOHA NEM KÉR MEG ARRA HOGY összeporszívozzam az egész lakást,elmosogassak,bepakoljak a mosogatógépbe,elpakoljak,port töröljek,stb! ezt mind magamtól csinálom,mert ha unatkozom addig is csinálok valamit,de ha anyum ráér és elkezd pakolni akkor is segítek neki,soha nem mondják hogy ezt kell csinálnom meg amazt,nem szigorú szülők,mindent megengednek,megse kell kérdeznem hogy itt aludhat-e a barátnőm,jön és itt alszik,és semmi gond nincs belőle,és én rendmániás vagyok,és ezért szeretek takarítani,ugyhogy mindig rend van.

2010. aug. 21. 12:25
 28/31 anonim ***** válasza:

Nem értelek, miért nem tudod beosztani az idődet?

Menj el délelőtt és délután csavarogni a barátaiddal a városba, környékre, akárhova és csináld meg este a házimunkát, akkor nem fogsz unatkozni.

2010. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
13éves korom óta 1folytába disco haverok buli:)
2010. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

szia!

na én most megyek 9.-be és tavaly körülbelül én is így éreztem magam, hogy mindenki csinál valamit esténként, csak én nem és mennyire rossz ez meg én egész életembe otthon fogok ülni és nem lesz egy normális baráti társaságom. Ma úgy gondolom, hogy a JÓ baráti társaságok nem 13-14 évesen alakulnak ki, mert ebben a korban az olyanok mászkálnak éjszaka akikkel nem törődnek a szülei és szabadon vannak engedve egyszóval isznak, cigiznek füveznek meg züllenek. Ezek az emberek meg nem igazán jó barátok csak lógsz velük és ennyi! Idén már nekem is más volt több minden, voltam házibuliban(kipróbáltam a piát stb.xd), 20.-án pedig haverokkal voltam és kint voltunk 2-ig aztán ott aludtunk egyikőjüknél. Szóval kialakulnak ezek a dolgok és ne legyél türelmetlen. Különben jó volt éjszakázni meg minden, de rájöttem, hogy 14 évesen még krvára nem ez a jó. Ráérek még.. Szval elég az ha havonta 1x történik velem hasonló. Ne irigyeld azokat, akik mindent megtehetnek, mert nekik az életük se olyan fényes, mint amennyire annak tűnhet.. Fel a fejjel, majd 16 éves korod után lesz időd ilyenen aggódni, hogy nem jársz "bulizni"

2010. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!