Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám egyértelműen szórakozik...

Anyám egyértelműen szórakozik valakivel, és játsza a hülyét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem áll távol tőle a megcsalás, már 4 éves koromban is a szemem előtt feküdt le egy csávóval, de az elfelejtődött. Akkor apum külföldön dolgozott.

Most pedig már 10 éves korom óta telefonon tartja a kapcsolatot egy másik valakivel. Régebben hallottam a beszélgetésüket, napi többször is beszéltek, cuppogtak is egymásnak a telefonba. Anyukám gyakran “csak úgy elment autózni” itthonról, és már visszahallottam, hogy itt meg ott látták anyukámat együtt egy másik pasassal köztéren, vagy bolt előtt találkozgattak. Fogalmam sincs, hogy összebújt-e valamikor vele. Aztán már anyukám mindig elment a hátsókertbe telefonálni. Mai napig tartja vele a kapcsolatot, szinte mindig hallom, hogy ha csörög a telefonja. Igazából próbáltam ignorálni az egészet, de most már rohadtul kezd az idegemre menni, hogy színészkedik előttem. Mostanában mindig azt csinálja, hogy ha csörög, megnézi a telefont, majd dörmög magába, hogy: “most ki az Isten hív, ki ez?” Majd zsebrevágja, kimegy a fürdőszobába vagy az udvarra, és akkor szól bele, hogy haló. És ezt napi szinten eljátsza, hát a hülye is rájön, hogy itt valami bűzlik. (Biztos vagyok benne, hogy a nagy szeretője hívja, hiszen ha valami baràtnője az, felveszi mellettem, és beszélgetnek.)

Apukám egyébként már 3 éve külföldön dolgozik, ha itthon van, akkor meg folyamatosan részeg. Talán tud róla ő is, mert régebben veszekedtek már, hogy szeretőd így, szeretőd amúgy. Nem is akarok beleavatkozni. Hanem ezzel a nagy színészkedéssel mit csináljak? Attól is rosszul vagyok, hogy napi szinten a szemtanúja vagyok ennek a kapcsolattartásnak.

20/L


2021. márc. 30. 04:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
67%
Bocsánat, de itt többen rosszul értelmezik a kérdést -holott egyértelmű. A kérdezőnek nem az a problémája, hogy az anyukájának van szeretője, hanem az, hogy színészkedik a felnőtt lánya előtt -holott akár őszintén el is mondhatná mi a helyzet.🤷‍♀️
2021. márc. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
45%
#11 de lehet, hogy az anyja nem is tudja, hogy neki leesett a dolog. Szerintem a Kérdező is nyugodtan kezdeményezhet ebben a helyzetben egy beszélgetést. Vagy ha nem akarja ő akkor az anyjának meg miért kéne? Hiszen a Kérdezőt zavarja a dolog, nem az anyját.
2021. márc. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
83%
#12, ez így igaz, magam is ezt tenném egyébként. Amúgy az anyukát is zavarhatja valószínüleg. (De itt többen nem ezt a részt ragadták ki a sztoriból.)
2021. márc. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
77%

11#. "el is mondhatná..."

De nem akarja elmondani!!!

Oda is vihetné a pasiját, de nem akarja odavinni mert férje van.


Ezt nem érti meg a lánya. Hagyni kell, azt csinál amit akar.

2021. márc. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
79%
Semmit ne csinálj vele. Próbáld meg minél távolabb tartani magad a dologtól, és ha csak tudod kezdd el megszervezni a saját életed, hogy külön tudj menni. Ez egy sz.r helyzet,sokan írjak, hogy magánügy, de benne lenni egész más, mert átitatja a mindennapokat, morálisan nagyon bomlasztó tud lenni. Én is benne voltam, dolgozott is az igazsagerzetem ezerrel,de nem éri meg köztük igazságot tenni és nem is lehet,foleg mert mindenkinek meglenne a maga igazsága,es ha csak pl. Hitel köti össze őket, akkor nem is lesz náluk soha cél, hogy helyre tegyek ezt a szinjatekot.
2021. márc. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
92%

Nyilván azért színészkedik, mert nem akar rád tenni ilyen terhet. Van egy szar házassága, leírtad, apáddal nem lehet nagy élmény együtt lenni; neked ettől függetlenül az apád, ezért nem lehetsz tárgyilagos a dologban.

A helyes megoldás a válás lenne, ezt nem tudom miért nem tették meg régen, de én a helyedben nem akarnék belemászni a magánéletükbe, mert olyat tudhatsz meg, amit nem akarsz..

2021. márc. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

El tudom képzelni, hogy apádnak is van kint valakije, csak róla nem tudsz.

Ha anyukád megint kérdezi, hogy "már megint ki hívhat?" akkor válaszolj neki, hogy "a Pisti, és nem muszáj kimenni a kertbe, esik az eső"

2021. márc. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
40%
Kérdezd meg tőle, hogy szedte össze, neked is kellene egy.
2021. márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
84%
én a helyedben megemlíteném neki, amikor csörög a telefonja, hogy nyugodtan vedd fel, tudom, hogy a párod az. nem zavar, megértem. esetleg megismerhetném? tudom, hogy apával nem jó a viszonyotok, főleg mert itthon sincs szinte, amikor meg itthon is van... eltávolodtatok. elmondhatod neki azt is, hogy téged nem zavarna vagy nem ítélnéd el érte, ha elválna... vagy amit gondolsz erről az egészről. de ha már tudná hogy tudod, legalábbis sejted hogy pasi van a dologban, megszűnne ez a színészkedés is valószínűleg...
2021. márc. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
55%

Azért anyád is megéri a pénzét.


Félrekefél non-stop, de el nem válna, mert apád (külföldön megkeresett) pénze azért jól jön neki.

2021. márc. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!