Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy mondta el a családnak,...

Ki hogy mondta el a családnak, hogy babát várnak?

Figyelt kérdés

Kicsit jobb/kreatívabb ötletek érdekelnének, mint hogy "Anya, Apa, gyerekünk lesz!". Nyilván ez is lényegre törő, de azért na... :)

Első baba lesz, különböző eü. problémák miatt nem is nagyon számít erre a hírre senki szerintem.



2021. márc. 21. 09:58
1 2
 11/16 anonim válasza:
77%

Nálunk saját készítésű képeslapot kaptam amin ez szerepelt:

"Az egyetlen jobb dolog annál, hogy Te vagy az édesanyám/édesapám...

Hogy Te leszel a gyermekünk nagymamája/nagypapája!

Babát várunk!

2021.05.23."

Iszonyatos öröm volt és sírás! 😊

A másik ötletünk még a kulcstartó lett volna amin annyi szerepelt volna, hogy" Nagymama/Nagypapa leszel! "

Boldog babavárást! 😊

2021. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%
Én sehogy vaskalapos szülők gyermeke vagyok,úgy tudták meg,hogy a nő,mert anyának nem hívom most se,megtalálta a terhességi csíkok eltüntető krémemet,apám viszont örült ennek,a gyerekem pedig nagyon is sikeres lett.
2021. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%

Anyanak ugy mondtam hogy "unokad lesz"

Apammal nincs olyan jo kapcsolatom elobe akartam de lerazott hogy aznap (orakkal kesobb..) vendegeket varnak es nem jo

Aztam felhivtam h vigyen el orvoshoz mondta h nem er ra..(a masik csaladjanak azer raer😅)

Mondtam h pedig jo lenne mert terhes vagyok

Elegge ledobbent rajta a mai napig nem erzem hogy orulne, 500 forintot nem adott .. mamamnak is elkotyogta helyettem pedig mamammal nagyon jo kapcsolatom van es neki is szemelyesen akartam..

Anyosomnak a ferjem kotyogta el telefonba pedig mondtam h majd ha hazajott munkabol egyutt mondjuk el

Aposom nem el mar

Namindegy.. mostmar ugyis egyedul anyukam szamit ugy alakult

2021. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

[link]

Én ilyen matricákat rendeltem és rávasaltam pólókra, illetve a férjemnek vettem egy The Walking Dad-es pólót. :D Szó nélkül levettem a kabàtot/pulcsit, volt aki 2 óra elteltével vette észre. :D

2021. márc. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%

Nővéremnek, édesanyámnak nem kellett mondanom, valahogy kitalálták, pedig nem voltam sem kívánós, sem hányós ;). Édesapámnak az ultrahangképet adtam a kezébe, hogy ha jól mennek a dolgok, lesz még egy unokája. A többiekkel csak simán közöltem.

A dobozba csomagolt, bekeretezett stb, ultrahangkép szerintem jó ötlet, ahogy a nagyszülőségre utaló feliratos valami is.

2021. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Beállíthatsz egy ilyen pólóban is😁


[link]

2021. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!