Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy mondta el a családnak,...

Ki hogy mondta el a családnak, hogy babát várnak?

Figyelt kérdés

Kicsit jobb/kreatívabb ötletek érdekelnének, mint hogy "Anya, Apa, gyerekünk lesz!". Nyilván ez is lényegre törő, de azért na... :)

Első baba lesz, különböző eü. problémák miatt nem is nagyon számít erre a hírre senki szerintem.



2021. márc. 21. 09:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Pedig ilyen egyszerű...

Eléjük álltam, hogy bővül a család, és ennyi.

Nekem nem jön be ez a celozgassunk, csöpögjön minden is dolog...

2021. márc. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%

Nálunk lényegében a férjem elkotyogta.. :D

De ha nem mondta volna el,akkor biztosan valami egyszerűbb dologgal mondtam volna el. Pl egy pár pici cipővel.

Remélem tudtam valamit segíteni.. :/

2021. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Lehet a csöpögős és a realista közt is találni megoldást. Például találkozáskor megkérdezed, hogy mit szeretne, hogy szólítsa majd az unoka, nagymama/nagypapa vagy mami/papi szeretne lenni? Eldöntheti X dátumig, amikor érkezik a babátok.

Így is lehet kis ledöbbenés, de nem az a klasszikus amerikai giccs.

2021. márc. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Mi megvártuk a 12. hetet, addig senkinek nem mondtunk semmit. Nem is sejtetették.


Anyák napján volt a bejelentés + 1 virág, levél kíséretében, ultrahang fotóval. Fél órát zokogott édesanyám, annyira boldog volt. Sosem felejtem el. Apukámat nem ismertem, születésem előtt halt meg.


Párom szülei sajnos már rég elhunytak.

2021. márc. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
A sima bejelentéssel mi a baj? Ez csak egy terhesség, nem a rák ellenszerét találtad fel. :D
2021. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Nalunk holnap lesz a nagy bejelentés.

Holnap megyek a 12hetes uh-ra, meg senki nem tudja hogy terhes vagyok.

Fiam (2éves) addig anyáéknál lesz.

Majd ha megyek vissza érte, akkor mondom, hogy uton a 2.unoka, és ennyi.

Fiamat úgy mondtam el, hogy náluk voltunk, 11.hetes voltam. Kavéztunk, en meg mentem kihányni, mert elkapott a rosszullét.

Mikor visszajöttem a mosdóból, akkor néztek rám furán, en meg mondtam, hogy hát 1 hetet vártunk volna még a bejelentéssel, de ha már így összejöttünk, gyarapodni fog a család.....

2021. márc. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Semmi gond a sima bejelentéssel, nyilván mindenki úgy csinálja, ahogyan nekik jól esik. Mi szeretjük a nagyobb felhajtást, az emlékezetesebb dolgokat, ennyi. :)
2021. márc. 21. 11:13
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Azt hiszem, nálunk semmilyen "bejelentés" nem volt, sem kicsi, sem nagy.

Mondtam anyámnak, hogy megyek nőgyógyászatra, mert nem jött meg a menzeszem, aztán amikor onnan megjöttünk, akkor mondtam, hogy terhes vagyok. Soha nem szerettem a nagy felhajtást magam körül.

2021. márc. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

Tortakeszites es a tetejere rairni, hogy "nagymamanak, nagypapanak sok szeretettel"


Esetleg egy kepeslapba UH fotot tenni, es szep idezetet


Polot kesziteni szinten valami aranyos felirattal :)

2021. márc. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Én pont karácsonykor voltam 12 hetes, szóval adta magát a duma, hogy készültem mindenkinek ajándékkal, de csak nyáron fog elkészülni :) persze mindenki levette mi a szitu. Kicsit feldobta a dolgokat a bejelentésem, mert idén csak videochates karácsonyozást tudtunk tartani, ami ugye nem épp olyan mintha összejönnénk személyesen. :( Csak a nővéremnek mondtam el hamarabb, hogy legyen kivel beszélgessek az anyukás témákról, amíg a többi rokont be nem avatom.
2021. márc. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!