Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz, hogy a 3...

Szerintetek nem gáz, hogy a 3 és fél éves gyerek úgy van büntetve, hogy nem számítógépezhet?

Figyelt kérdés
Tesóm kisfiáról van szó. 3 és fél éves, de már szinte jobban ért a gépekhez, mint én, pedig olvasni se tud... Egyik nap kiment az udvarra játszani, van 2 ikertesója is (13 évesek) és a nagyok elmentek a szomszéd fiúhoz. Ő nem mehetett, mert nem figyelt volna rá senki. Na szóval, ő kinn volt az udvarom, tesóm bennt tv-zett, férje dolgozott. A kissrác fogta magát és egyedül átment a másik fiúhoz, a tesói után. Na most a büntetése az lett, hogy nem gépezhet. Szerintem ez durva, hogy a 3 éves kisfúnak ez a büntetés. Ti hogy látjátok? (Nem azzal van a bajom hogy bünteti a tesóm, mert tényleg durva volt, amit csinált, bármi történhetett volna vele útközbe, igaz csak az utca végére ment el, de akkor is. Nekem az a fura, hogy a számítógép...)
2010. aug. 19. 12:03
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
89%
Gáz,hogy ez a gyereknek büntetés.. de az nagyobb gáz,hogy anyukának fontosabb volt a délutáni tévézés, mint,hogy a kicsivel foglalkozzon.... Ez NAGYON GÁZ.
2010. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
62%
szerintem meg az a büntetés hogy ennyi idősen már számítógépezhet..
2010. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Olyanokat játszik,mint pl. Shrek 2- már többször is végigvitte, vagy angolos játékokkal. Angol szavakat kell keresni a gépen. Okos gyerek, nem ül a gép előtt egész nap, még a nagyok se ülhetnek ott, hanem ha be van kapcsolva a gép, mindenki kap kb 1-1,5 órát. De még a gépezés nekem el is menne, csak ez a büntetés.. Érdekes.
2010. aug. 19. 12:14
 14/37 anonim ***** válasza:
96%
Azért kicsit fura, hogy az anyuka bent tévézik, punnyad, aztán a gyereket bünteti meg, ha elcsavarog, akit ezek szerint felügyelet nélkül hagyott. Miért nem a gyerekkel foglalkozik a fény felé nézés helyett? Melyik a fontosabb?
2010. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
83%
Kicsit durva hogy 3,5 evesen gepezik, en akkor meg beszelni nem tudtam rendesen, nemhogy szamitogepezni(igaz akkor nem is voltak meg, talan csak komolyabb cegeknel esetleg). Buntetes az oke szerintem, de ami meg durva hogy hogy maradt egy 3,5 eves gyermek felugyelet nelkul hogy egyaltalan el tudott menni es senki nem vette eszre?? Mert ahogy irod ott nem figyelt volna ra senki, de ezekszerint otthol sem figyeltek sokan ha megis atjutott.
2010. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
A gyerek fontosabb, természetesen, de eddig is számtalanszor kiment egyedül az udvarra, sose kószált el. Most is csak a tesói után akart menni. Amúgy szerintem egy 3 és féléves gyereknek már nem kell 24 órás ügyelet... Ennyi idősen én is játszhattam egyedül az udvaron.
2010. aug. 19. 12:16
 17/37 anonim ***** válasza:
84%
Nem azt mondom hogy nem jatszhat s ertem hogy nem kell 24 ora felugyelet, de egy gyerek kreativ, csinalhat valami hulyeseget a semmibol. En peldaul kezemet tortem el az udvaron pedig mar 7 eves voltam nem is 4:)
2010. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
77%

Ez szerintem is elég durva, az egyáltalán nagyon korai hogy számítógépezik!

Furcsa!

2010. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
83%
Nem szabadna ilyen korán a monitor elé ültetni, és ez tényleg elég fantáziátlan büntetés, de alapból nem engedném számítógépezni azt a pici gyereket.
2010. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
83%

Gyereket számítógép nélkül is lehet fejleszteni. És ne angolul, hanem magyarul fejlessze a szókincsét, az ég szerelmére!

És a szemét se rontsa a gép előtt...

2010. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!