Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz, hogy a 3...

Szerintetek nem gáz, hogy a 3 és fél éves gyerek úgy van büntetve, hogy nem számítógépezhet?

Figyelt kérdés
Tesóm kisfiáról van szó. 3 és fél éves, de már szinte jobban ért a gépekhez, mint én, pedig olvasni se tud... Egyik nap kiment az udvarra játszani, van 2 ikertesója is (13 évesek) és a nagyok elmentek a szomszéd fiúhoz. Ő nem mehetett, mert nem figyelt volna rá senki. Na szóval, ő kinn volt az udvarom, tesóm bennt tv-zett, férje dolgozott. A kissrác fogta magát és egyedül átment a másik fiúhoz, a tesói után. Na most a büntetése az lett, hogy nem gépezhet. Szerintem ez durva, hogy a 3 éves kisfúnak ez a büntetés. Ti hogy látjátok? (Nem azzal van a bajom hogy bünteti a tesóm, mert tényleg durva volt, amit csinált, bármi történhetett volna vele útközbe, igaz csak az utca végére ment el, de akkor is. Nekem az a fura, hogy a számítógép...)
2010. aug. 19. 12:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%
nekem az a fura h.gépezik ennyi idősen
2010. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is furcsa...van egy 4 éves unokaöcsém,ő sosem gépezik,szóval elég durva,hogy a tesód fia már ilyen korán gépezik...én biztos,hogy nem hagynám a kisgyermekeimnek,hogy gépezzenek...még bőven ráérnének.
2010. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
91%

Szia!:)

Nekem is nagyon fura, hogy hagyják gépezni azt a pici gyereket! Ennyi idősen gépezni?? Sztem gáz, hogy hagyják a tesódék, hogy gépezzen a gyerek, nem szabadna hagyni még ilyen kicsi korban!

2010. aug. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
92%

de szerintem gáz ... nem is kicsit .. 3ésfélévesen -.-

tuti be szarik a félelemtől hogy többet ne menjen át,, -.-

2010. aug. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
93%
Ennyi idősen nem szabadna gépeznie.. Én nem engedném, az tuti.
2010. aug. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
90%

Furának fura, de nem baj. Inkább segítsetek neki, hogy valami értelmeset csináljon a géppel, hátha valami komoly tehetség jele.

Mondjuk az nem tesz jót, ha egész nap a monitor előtt ül.

2010. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
94%
A tesód tv-zés helyett játszhatna vele korához illöen nem számítógéppel.
2010. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
93%
Én egyáltalán nem is engedném, hogy egy 3 éves gyerek rászokjon a gépezésre. Minek? Már 3 évesen azt szokja meg, hogy nem kell mások társaságát keresni, hiszen a gép előtt ülve teljesen jól elszórakozik? Nekem nem volt gépem gyerekkoromban, igazi hús-vér barátaim voltak, soha nem unatkoztam.
2010. aug. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
93%

De durva!!

Én inkább a fenekére csaptam volna...

Ennyi idősen meg talán kisautót tologasson!

2010. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
48%
A te felfogásoddal az a baj,hogy szerinted a számítógép alanyi jogon jár minden 3! éves gyereknek.Az én felfogásom szerint,ha gyerekem lesz 13-14 éves koráig nem lesz szám.gépe,főleg nem internete.Meglehet nézni melyik gyerekből lesz egy tisztelettudó,tanult és erkölcsös felnőtt.És még mielőtt valaki azzal jön,miszerint ellenőrizni kell a gyereket a gép előtt,az téved,mert nem lehet.Van egy oldal a pedomaci.hu,szerintem nézd meg-ilyen amikor a fiatalok felfedezik az internet adta lehetőségeket.
2010. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!