Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem szerint nem...

A feleségem szerint nem vagyok férfi, mert keveset keresek, igaza van e?

Figyelt kérdés
A szakmámban,kb 75eft ot adnak,jelenleg biztonsági őrként dolgozom,havi 330.órát.de igy is 112eft a keresetem,szerinte éheztetem a családom,el akar válni mert szerinte nem férfihez méltó enyi pénz.
2010. aug. 19. 09:44
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokan írtunk már itt neked választ,írj valami kommentet te is!Mert azért elég sok múlik a családi helyzeteteden is,ill. azon h a feleségednek van e állása,ha igen,milyen?Azt gondolom,hogy ha annak idején ő sem tanult tovább,nem volt ambíciózus,nem lett jó állása,akkor nincs joga elvárni a férjétől,hogy majd ő megold mindent,és kacsalábon forgó palotát varázsol a feneke alá.Ahhoz azért ketten kellenek.Ha nem tanult nő,akkor tudnia kellett,hogy középszerű,vagy még annál is rosszabb élete lesz,már ami az anyagiakat illeti.És aki maga nem tett meg mindent egy jobb életért,az ne pattogjon.Ha viszont ennek ellenkezője áll fenn,vagyis a részéről minden rendben,tanult,pl.felsőfokú végzettségű,jó állása van,akkor elvárhatja ezt tőled is,ha pedig ezt nem tudod megadni neki,elválhat,mert ő nem azért gürizett tizenévekig,hogy utána 15 -ször meg kelljen gondolnia,hogy megveheti e a gyerekének azt a játékot,amit már vagy 2 hónapja nagyon szeretne.
2010. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Túlságosan leegyszerűsíted a dolgokat, biztos vagyok benne, hogy nem csak ennyiből áll a dolog, van ott még valami a háttérben?


Van egyébként lehetőséged váltani? Keresel másik, jobban fizető munkát? Szóval mindent megteszel, ami tőled tellik?


Ha nem, és csak belenyugszol a helyzetbe, hogy ennyit keresel, jól van az úgy, akkor igazat adok a feleségednek. Persze abban nem, hogy a férfiasságodat piszkálja, mert ez nem attól függ, hogy férfi-e valaki vagy sem. Manapság már olyan világot élünk, hogy a férfinak és a nőnek is arra kell törekednie, hogy minél több pénzt keressen, mert nagyon költséges az élet.

Én nő vagyok és én sem tudtam beletörődni, hogy négy műszakban dolgoztam havi 70-75 ezer ft.-ért. Kerestem a lehetőségeket, hogy változtathassak ezen.

Én nem választom szét élesen a férfi és női szerepeket, mégis én is jobban fel tudok nézni arra a férfira, aki igyekszik, hogy a családnak jobb legyen. Nem a pénzen van a hangsúly, hanem az igyekezeten.

Ha nem igyekszel, akkor te vagy a ludas, de ha igen, csak még nem sikerült megoldást találnod, akkor viszont a feleséged szívtelen, hogy még pluszban beléd is rúg egy nagyot.

2010. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
32%
Igaza van nem vagy férfi.. mert nem zavartad vissza az anyjához. Hü'"e Pi"+a! Na azért te se vagy komplett ennyit dolgozni ilyen kevés pénzért. Biztos elhanyagolod. Előbbrevaló a munkád. Dolgozz mást, biztos van meló, ha nem is ilyen "szakmában". Ha elmész pl kömüvessegédnek 250-et is megkereshetsz. Te vagy a sorsod irányítója. Ha ennyivel beéred, zavard el, és akkor ez se lesz neki. Ha leosztod a numerák számát a hazaadott pénzzel, mennyire jön ki? ennyiért luxuscsajt vehetnél magadnak, aki nem óbégatna...
2010. aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!