Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem szerint nem...

A feleségem szerint nem vagyok férfi, mert keveset keresek, igaza van e?

Figyelt kérdés
A szakmámban,kb 75eft ot adnak,jelenleg biztonsági őrként dolgozom,havi 330.órát.de igy is 112eft a keresetem,szerinte éheztetem a családom,el akar válni mert szerinte nem férfihez méltó enyi pénz.
2010. aug. 19. 09:44
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
90%

Ha a férfiasságot pénzben mérnék, akkor nagyon nagy baj lenne a világban. A férfiasság másban keresendő. Ha nejed csak a pénztárcádban kutatva találja, esetleg javasolhatnád inkább a nadrágod helyette :D.

Viccet félretéve: ez hülyeség, ne hagyd magad elbizonytalanítani.

2010. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
91%

Igen, nem túl sok, de ez nem a te szégyened, hogy ennyit keresel :-((

Egy feleségnek ráadásul támogatnia kellene téged.

Amikor a szüleim házasodtak, apukámnak nem volt öltönye és venni sem tudtak. Kölcsönkért egyet. Már több, mint 40 éve házasok. De szerintem hasonló sztori sokunk családjában van. Akár a nagyszüleinkre gondolunk a háború után. Nagyon csúnya dolog a feleségedtől.

És az emberi tűrőképességnek is van határa. Ez a havi 330 óra munka nagyon sok.

Ő a válással jól járna, mert fizetnéd a gyerektartást, az asszonytartás (ebbe nem vagyok biztos) és Neked aztán nem maradna semmid.

De, ha támogatna téged és megbeszélnétek, hogy még okosabban költötök akkor, lehet hogy neked beleférne egy tanfolyam ami után magasabb fizetést kaphatnál a saját területeden. De ehhez kellene az ő támogatása.

Szégyelhetné magát. Egy nőnek a dolga a család összetartása.

2010. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem neketek elsősorban NEM anyagi problémáitok vannak
2010. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
64%
Hát bizony a kevés pénz nagyon meg tud rontani egy kapcsolatot! De szerintem is más lehet a hiba, mert ha elhagy, még szegényebb lesz, mint most vagytok. Amúgy tényleg örülni kell, hogy van munka a mai világban, de neked, hogy igazi férfinak érzhesd magad, találékonyabbnak kéne lenned, hogy megteremtsd a családod számára a jobb életet. Én is ezt vallom, persze, ez nem jelenti azt, hogy el kell hagynia, ha e egyből nem megy! Húzzál bele!!! Lépj!
2010. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
88%
Ha a feleségednek ez a legfontosabb menjen hozzá a pénzhez. Ha ez így vetődik fel, akkor már régen rossz a házasságotok. Ha munkakerülő kocsmatöltelék lennél, igaza lenne, de dolgozol amennyit csak bírsz. Sajnállak, de ebben csak tönkremehetsz. Én egy ilyen házasságból kiszállnék.
2010. aug. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a feleséged egy IDIÓTA! Ha nem tetszik neki, hogy ennyit keresel akkor miért ment hozzád? Amúgy meg vállaljon el ő is valami munkát és ne rajtad élősködjön. Ha ő is dolgozna máris megoldódna az anyagi helyzetetek.

Szerintem hagyd ott ezt az élősködő, ingyenélő, anyagias embert, és keress magadnak egy olyan nőt aki megbecsül.

2010. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
70%
Tuti van egy gazdag mukija aki pénzeli,ráérzett a pénz izéére,te már nem kellesz neki ,neki a pénz kell a flanc stb...De nem te.
2010. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
70%

Aztz az anyagias kvát!

Add bwe te a válókeresetet.. mondván nem tudfsz neki mit adni.. jah és ha elválik nem jáér neki semmi,mert te nem kapsz semmit.. csak éheztek.. tehát amit te keresel stb az neked kell... a többit oldja meg. Majd észhez tér.


Egyébként sajnos az vna nálnuk is, ohgy a férjem keresete nem elég a csaláűdnak.. na de ettől még férfi és tisztelem becsülöm. Az ő dolga most míg GYES-n vagyok és nem találok munkát, ohgy keressen az enyém,ohgy lehetőség szernit beosszam. Ha lesz mnukám igazából nem változik semmi csak lesz több amit beoszthatunk.

De attól nem lesz senki férfiasabb ha monjuk milliókat keres....

Istenkém ezt a nőt hol szedtet össze? Bocsi:)

2010. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
75%

Igazuk van az előttem szólóknak, egy házasság abból áll (kellene állnia), hogy támogassuk egymást. Hasonló cipőben járunk mi is, férjem fillérekért dolgozik, amit nehéz beosztani, de én becsülöm benne, hogy mennyit gürizik a családjáért, és ettől is Férfi.

Tényleg ne hagyd magad!

2010. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
62%
Ez a nő csak a pénzed miatt volt veled eddig is. Szerintem jobb lenne, ha tényleg válnátok, és keresnél egy normális csajt, aki becsüli azt, hogy tisztességes munkával keresel pénzt, még ha keveset is. Jobb lenne, ha bűnöző lennél, aki sokat visz haza, de azt erőszakkal keresi?
2010. aug. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!