Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem szerint nem...

A feleségem szerint nem vagyok férfi, mert keveset keresek, igaza van e?

Figyelt kérdés
A szakmámban,kb 75eft ot adnak,jelenleg biztonsági őrként dolgozom,havi 330.órát.de igy is 112eft a keresetem,szerinte éheztetem a családom,el akar válni mert szerinte nem férfihez méltó enyi pénz.
2010. aug. 19. 09:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
Én a helyedben elhagynám őt minél hamarabb!
2010. aug. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%
Miért? Mikor hozzád ment, akkor annyira jól kerestél? Ő mégis mit dolgozik?
2010. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%

Hülye a feleséged! Ha nem elég neki,amit keresel,menjen el ő is dolgozni! Vagy pedig tanuljon meg spórolni. Mi is és még nagyon sokan ezt tesszük.

Ha elváltok,akkor miből élne meg a gyerekekkel? A tartásdíj ennyi keresetből nem lenne sok.

Nő vagyok.

2010. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
a feleséged egy anyagias ri...c aki nem szeret téged ezzel a béna kitalációval akar lekoptatni mert van vki más már neki
2010. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%
Örüljön, hogy van egyáltalán munkád. Miért, ő mennyit keres? Az embert nem a keresete szerint kellene megitélni. Ki ne szeretne többet? De ha ennyi van, ezt kellene beosztani. Ha ez válóok neki, váljon. Ez alapján fogja kapni a tartásdíjat, azán majd nyomoroghat belőle.
2010. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%

én is úgy gondolom, hogy egy férfi keressen többet a nőnél. attól még férfi vagy, hogy nem keresel sokat. inkább nehezen tud rád felnézni, mint családfenntartóra. így kéne fogalmaznia. a 330 óra nagyon sok, az viszont becsületes, hogy ennyit gürizel.a feleséged mennyit keres? van oka panaszkodni? mert ha felsővezetőként 500 ezer a nettója, akkor megértem. viszont ha nem az az ambíciózus fajta, hanem nem is dolgozik, akkor befoghatná.

visszatérve a kérdés lényegi részéhez: nekem is az az igazi féfi, akiben van ambíció, tanul, fejleszti magát, és mindig próbál feljebb kapaszkodni, de mindannyian mások vagyunk. mondd meg a feleségednek, hogy menjen hozzá egy milliomoshoz, aki csalja és megalázza. itt a megoldás. amúyg nem lehet így beszélnia házastársával a embernek. szerintem... 23/L

2010. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
A házassági fogadalom úgy hangzik, hogy Jóban rosszban, szegénységben, gazdagságban és nem úgy, hogy ha nincs pénzed kiszállok....
2010. aug. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%

Én megkérdezném attól a "jóasszonytól" hogy mégis mit várt mikor hozzádment! Tudta hogy mi a szakmád , hogy mennyit keresel stb.... Őszintén te kiteszed a lelked a családért és ez a hála? Ment volna egy bankárhoz!!!! Szerintem neked lesz a legjobb ha elváltok!!!

21/L

2010. aug. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Asszony mit dolgozik? Ügyvéd?
2010. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
és amikor választott téged,nem tudta mennyit keresel?
2010. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!