Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy mondjam el a szüleimnek?

Ezt hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Jelenleg egyetemista. Keresztény családból származom és apukám elég vallásos viszont én nem gyakorolom a vallást ahogy a bátyám se. Anyukám se túl vallásos, néha elmegy a templomba.

Viszont évek óta érdekel a buddhizmus. Sokkal jobban érzem azt, hogy passzol hozzám mint a kereszténység. Viszont attól félek, hogy a szüleim ezt nem fogadnák el, mert anyukám állandóan azt hangoztatja, hogy az átvett dolgok soha nem jók.


2021. márc. 16. 10:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell azt mondanod egyből, hogy ebben hiszel és ide akarsz tartozni, hanem mondd csak, hogy van egy buddhista ismerősöd, v barátnőd. Később, hogy elmennél egy buddhista összejövetelre. Csak finoman csöpögtesd a témát és hozzászoknak!
2021. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%
#10 pont ez cseszett fel engem is... átvett dolgok... a magyarok alaphangon nem keresztények, ez csak egy ránk erőltett vallás a történelmünk folyamán (nem véletlenül hagyja el egyre több ember). :D
2021. márc. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell nyomni itt a keresztényellenességet. Érdekes, minden vallást támogatnak ezen az oldalon, csak a keresztényekről beszélnek gúnyosan, tiszteletlenül. Ezt a lányt is, aki állítólag a buddhizmust érzi közel magához, biztatják, hogy a szüleinek mi köze hozzá, és a keresztényeket csúnyán alázzák úton-útfélen.
2021. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Metionin ***** válasza:
76%

A kereszténység is átvett :D meg kb. minden vallás és szokás.

A másik meg hogy 22 évesen semmi közük nincs a vallásodhoz.

2021. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!