Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Odaköltöznétek anyóshoz?

Odaköltöznétek anyóshoz?

Figyelt kérdés
A párom szeretné ha az egyedül élő anyjához költöznénk, albérletből, akit ráadásul majd ápolni is kell. De így meg tudom, hogy soha nem lesz saját közös házunk. Ha valami elromlik, fel kellene újíta (pl. ablakcsere) abba bele kellene áldoznom a félretett pénzemet? Mivel meg házasok se vagyunk, bármi történhet még.. gondolom majd félretenni se tudunk majd úgy, hogy tudjunk majd saját házat venni
2021. márc. 15. 13:32
1 2 3 4
 1/38 alletta ***** válasza:
89%
szép gondolat párodtól, de én biztos nem mennék bele.
2021. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%
Én nem.
2021. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
87%

Nyilvánvalóan számít a párod és az édesanyja is de ne felejtsd el ez a te életed, ha neked ez sok lenne próbáld meg megbeszélni a páároddal, hogy neked ez nem oké (amúgy még az is előfordulhat, hogy idővel a te nyakadba varrja az anyukája gondozását, nem tudom lehet ő nem olyan nem ismerem de megtörténhet)

Ne áldozd fel magadat és az életed valaki más boldogságáért.

2021. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Soha nem költözünk szülőkhöz, kell a magánélet. Segíteni lehet persze, de ahogy te is említetted még házasok se vagytok.
2021. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
95%
Én butus voltam és belesétáltam egy ilyen helyzetben, ne akard. Örökös vitatéma lesz a ház, az öreglány stb.. felemészti az embert.
2021. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
95%
Ápolónőt keres az anyjának, csapdába kerülsz életed végéig. NE!
2021. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
93%
Határozottan nemet kell mondanom erre
2021. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
78%
Jujuj, bele ne menj! Gondoskodhatsz a vénasszonyról, moshatjátok alóla majd a xart is, mert hidd el nem fog öregek otthonába menni csak azért se. Sőt az ilyenek élnek a legtovább általában. Ugráltatni fog titeket, zsarnokoskodni, manipulálni, amit már el is kezdett, ha már ötletként felvetődött az odaköltözés.
2021. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
81%

Párod sem normális, de arra jó leszel, hogy megdughat és még az anyját is moshatod ki a szrból idős korában - szó szerint.


Erre az ötletre én úgy dobnám ki a "páromat", hogy a lába nem érné a földet.

2021. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
94%
Nem mennék bele. Lehet, hogy tudnék spórolni az albérlet pénzen, de ha cserébe ápolóként kell dolgoznom munka után, akkor egyszerűen nem éri meg.
2021. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!