Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég nehéz természetem van,...

Elég nehéz természetem van, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon hirtelen felhúzom magam, és ilyenkor űvöltözni kezdek, és általában széttöröm vagy földhöz vágom az első dolgot ami a kezembe kerül. (pohár, telefon, bármi) és sajnos nyilvános helyen előfordul. Barátaim már megszokták, én mindig azzal érvelek, hogy nekem ez a törés zúzás kell ahhoz hogy megnyugodjak, utána már minden oké. Azért is rossz mert lány vagyok és a boltokban a szemtelen eladókkal is nagyokat kiabálok. Szerintetek ez nagyon gáz?
2010. aug. 18. 22:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
néha inkább tombold ki magad mint hogy magadba fojtsd az érzéseidet,mert akkor atombomba leszel sajnos,de ha ez túl megy egy normális határon akkor az már pszichológusért kiált.Fojtott agresszió előfordul,rossz gyerrekor stb miatt,de önkontroll kell hopgy legyőzd ezt.
2010. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Amúgy a plázákban unatkozó buta szőke alkalmazottakat nyugodtan tedd helyre egyesével kéne felhúzni őket a lámpavasra elveszik a amunkát a dolgozni akaró emberek elől mert szét teszik a lábukat.De ha foglalkozni kell egy vásárlóval kiderül sötétebbek, mint a vakond belső zsebe.
2010. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz. Csak rajtad múlik, hogy változtatsz-e rajta. Mindenki tud uralkodni magán, ha akar.
2010. aug. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

jobb, ha ilyenkor inkább futsz egy kört. akárhol is vagy. esetleg széttépsz egy újságpapírt, és azon vezeted le a dühödet.

de ez már most nagyon ciki, h széjjelszeded a berendezést, csak mert elkapja a hülyeség az agyadat.

sportolj, járj boxra, akármire, de ezt minél hamarabb fejezd be.

gondolj bele, ha a munkahelyeden ezt csinálod, abban a percben repülsz...

2010. aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
vegyél box zsákot,vagy járj futni ,vezesd le máshogy a felgyülemlett feszkót,vagy egyszerűen üvölts sikits egy nagyot négy fal között.
2010. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!