Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben megbocsajthat...

Ebben az esetben megbocsajthato egy "baratno"? Miutan igy megbantott.

Figyelt kérdés

Volt egy legjobb baratnom amiota megszulettem.Szuleink is regota joba voltak.

Viszont 18 eves koromban volt egy srac, aki akart jarni velem.Mielott osszejottunk volna ez a baratnom felment egy nap hozza, azzal az uruggyel h fenyekepeket akar keszittetni -a sracnak volt egy modelugynoksege- viszont allitolag picit tobb lett annal, miutan leitatta.

Aztan rafogta h a srac elvette a szuzesseget, en tisztaztam a sraccal, kiderult h nem is vele tortent a dolog.

Es utana is a csaj a hatam mogott sok csunyat mondott az embereknek rolam, amik nem is voltak igazak.Csupan irigysegbol.

Veget vetettem a baratsagnak, viszont most 2 ev utan azt mondja h nagyon megbanta s ujra szeretne\' h joba legyunk.

Nem tudom, ha egy ilyen dolog megbocsajthato. Meg mindig nagyon haragszom ra a tortentekert.

Helyes volna megbocsajtani??


2008. dec. 3. 20:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

kosiz a valasozkat,d e csak annyit, h en komolynak indultam a sraccal, es soha nem is szerettem a kalandokat.

Es o tudta, es megsem szamitott

2008. dec. 8. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!