Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apam elkezdett fogdosni, ti...

Apam elkezdett fogdosni, ti mit tennetek?

Figyelt kérdés

sziasztok

karacsonykor apukamnal voltam tudni kell,hogy anyuval kb 4 eve elvaltak es nem annyira jo a kapcsolatunk

karacsonykor ugye naluk voltam es ittas volt es elkezdett fogdosni.. a fenekem a derekam es az arcom..

Lehet teljesen en reagalom tul az egeszet, de nagyon kellemetlenul ereztem magam

"elloktem"magamtol viszont folytatta tovabb ezt


2021. febr. 23. 20:21
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
3%

" elkezdett fogdosni.. a fenekem a derekam es az arcom.."


A tini-libának nincsen pasija, és a szerencsétlen már az apjáról fantáziál kínjában.

Neki már az is szex, ha az arcához érnek vagy a derekához.

Belegondolok, hogy hány nőnek fogta már férfi a derekát séta, vagy tánc közben és most mindegyik jelentkezhetne, hogy őt jól megzaklatták.

2021. febr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudnál rá és magadra egyenkő istenként tekinteni, nem lett volna nagy probléma. Én csak azt furcsállom, hogy nem ilyenre nevelt, még is bepróbálkozott, ráadásul nagyon primitív szinten.
2021. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
46%
Hát ritka nagy tahóság, nem elég hogy vérszerinti családtag ami alapból undorító hogy il0gondolatai vannak, de még cselekedeteibe is kimutatja ráadásul a nője előtt. Én a nő helyébe kivágnám mint a macskát ****ni. Oké hogy ittasan, de a pia nem kifogás, egy csomó nője lehet aki persze nem családtag akinél józanul sem kellemetlen nyomulni. Aki hűtlen típusú, az az is marad, aki perverz, az is az marad. Azt csodálom hogy anyád kibírt vele valamennyi időt mielőtt elváltak. Oké hogy a fogdosáson kívül nem történt semmi, de ilyet csak egy gyökér suttyó csinál hogy nem tartja tiszteletben sem a másik szexuális határát, sem a vérvonalat, sem a hűséget.
2021. márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
0%
KAMU!
2021. márc. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!