Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apam elkezdett fogdosni, ti...

Apam elkezdett fogdosni, ti mit tennetek?

Figyelt kérdés

sziasztok

karacsonykor apukamnal voltam tudni kell,hogy anyuval kb 4 eve elvaltak es nem annyira jo a kapcsolatunk

karacsonykor ugye naluk voltam es ittas volt es elkezdett fogdosni.. a fenekem a derekam es az arcom..

Lehet teljesen en reagalom tul az egeszet, de nagyon kellemetlenul ereztem magam

"elloktem"magamtol viszont folytatta tovabb ezt


2021. febr. 23. 20:21
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
a felugyeleti jog mar csak anyumnak van ha jol tudom
2021. febr. 23. 20:51
 12/44 Metionin ***** válasza:
86%
9. jaja de akkor se kellene a faterral egyedül maradnia. A semminél jobb.
2021. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 LakatosAnonymus ***** válasza:
44%
Szia. Írhatok privátban? Lenne egy két tanácsom, plusz elég sz*r lehet lelkileg; úgyhogy beszélgetnék veled, ha érdekel.
2021. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
88%
Csapd meg legközelebb és kiabálj is. Lehet te reagálod túl, de legalább többet nem fog próbálkozni és nem fogod rosszul érezni magadat.
2021. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 LakatosAnonymus ***** válasza:
97%

#14

Az nem okos dolog. Hidd el. Ha arcon ütni, simán visszatámadhat. Simán, mivel fogdossa is. Megütni sem sajnálná.

2021. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
23%

#15

A kezére gondoltam.

2021. febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 LakatosAnonymus ***** válasza:
96%

#16

Oké, bocs. Általában arcon szokták csapni a "szemtelen" férfiakat. Ezért gondoltam az erre. :D

2021. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
96%

Egyébként ha apuka vissaütne (a fent leírtakból ittasan enyhén gátlástalan), akkor anyukával mehetnének az orvoshoz, kapnának látleletet és irány a bíróság. Mondjuk én ezek után is mennék, ha valóban úgy fogdosta a lányt. Fenének hiányzik, hogy később nagyobb baj történjen.


Anyukának mindenképpen szólni kéne, ő tud segíteni abban, hogy ne maradj apáddal kettesben kérdező.

2021. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
9%

Menj aludni, vagy tanulni.

Nem ez az első ilyen kérdés..

Nem mondom hogy nem létezik ilyen, mert biztos van, de arról nem fog az illető itt kérdezni, akkor se ha ez anonim oldal. Karácsony pedig nem most volt.

2021. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
22%

Be volt rúgva, mit vársz? Hallottam oylanról, hogy valakinek az apja meg részegen hazament a kocsmából aztán "nem találta a hűtőt a konyhába" erre kiűlt a tornácra fogta a kutyának a tálját és kiette belőle a kirakott konzervet úgy be volt bszva azt se tudta mit csinál.


Az asszony meg csak sápítozott a gyerek meg szakadt a röhögéstől egész este és nekem is elmesélte!

2021. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!