Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor kinek van igaza?...

Most akkor kinek van igaza? Nekem vagy anyunak?

Figyelt kérdés
a helyzet az, hogy nem úgy csináltam valamit, amit anyu elvárt tőlem. boltja van, mivel nekem nincs meló, most ott dolgozok nála. nagyon nehéz természet, mindenbe beleköt, beleszól, stb. de nem lett tragédia, hogy nem úgy csináltam, csak ő idegeskedett. mások ezt mondták. és most kiakadt, mindenfélét a fejemhez vágott. én nem szóltam semmit. most akkor elnézést kéne kérnem? de mondtam, hogy igaza van, de semmi. és még nővérem mondja, hogy mivel anyu adja a pénzt, így ne szóljak semmit, tűrjek neki mindent és soha ne szóljak. hát milyen ez? külön élek, van egy kis félretett pénzem, stb. és még én ne szóljak? miért? pedig ő nem csak a melóval kapcsolatban kiabált velem. nem vagyunk túl jó viszonyban, így nem tudom mit tehetnék. azt mondja nővérem nyalizzak neki. hát én nem vagyok ez a típus, de haragot sem akarok. ti mit tennétek? majd elmúlik a haragja?
2010. aug. 17. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A szövegben írtad, hogy külön éltek. A nővéred él külön tőletek, vagy te anyukádéktól?
2010. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ő külön él a párjával, én meg egyedül. 23/L vagyok
2010. aug. 17. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is elég zavaros a sztori :S


Én a helyedben leülnék anyukámmal megbeszélni a dolgot, mert azt írod hogy mások ezt mondták.Én nem másoknak hinnék hanem megkérdezném anyumat,hogy akkor most mi baja van.

2010. aug. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na pont ezért nem dolgoztam anyukám boltjában.


Nekem is volt egy fázis mikor nem volt munkám és anya oda akart venni teljes munkaidöre.


Jó is lett ovolna, de apu nem engedte.


ìgy is néha besegítettem és sokszor veszekedtünk ezalatt.


èn másképp gondolom és ö is. Semmi értelme nem lett volna.

2010. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehogy nyalizz már, ha valami nem tetszik neki, akkor csinálja meg ő. És mivel nem lett belőle tragédia, ezért nem tudom minek kellett kiabálnia Veled. 23 évesen már rég ott hagytam volna a fenébe, már rég elköltöztem volna otthonról!
2010. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!