Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jelent valamit, ha nem...

Az jelent valamit, ha nem szeretem a férjem illatait?

Figyelt kérdés
Imádom őt, szerelmes vagyok bele, de nem szeretem a bőre illatát, a haját, nem szeretem, amikor reggel felkel és szájszaga van. Félreértés ne essék, ápolt, nem igénytelen kicsit sem, szóval ezek a természetes illatai.
2010. aug. 17. 14:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ezek valami kémia dolgok. Lehet hogy ilyen szempontból nem nagyon illetek össze. Szerintem nem arról van szó, hogy nem szereted. Csak nem nagyon illetek össze.

Olvastam valami újságban, hogy egy másik nőnek lehet hogy pont nagyon is tetszene a párod természetes szaga.

Mondjuk hogy mit csinálj ebben az esetben, azt nem tudom. Ha tényleg szereted, akkor ilyen miatt azért már csak nem fogsz szakítani vele.

2010. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%
Bebeszéled magadnak,hogy rossz az illata. Önuralommal erről leszokhatsz! Neki pedig még véletlenül se szólj!
2010. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%
Jaj Istenem most nem szereti az illatát és akkor?A kémiai izét meg felejtsétek el,már nem vagyunk állati szinten,hogy ez legyen a mérvadó.Vegyél neki új fajta tusfürdőt vagy szappant és hátha változik.
2010. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
72%

15:03

ne légy önimádó...XD

2010. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%

te nagyon okos 15:25, tudhatnád, h. a tusfürdő meg sampon semmit nem fog változtatni a bőre illatán. az olyan marad és kész.

megszokod, vagy megszöksz.

2010. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Egy újabb olyan kérdező, aki csak a saját igazát fogadja el :) De akkor mi értelme a kérdésnek??!!


Szerintem sem szereted a férjed igazán. Hiszen akkor nem lenne ez a szagprobléma.

De tudjuk, ez ne lehet igaz, hiszen te szereted őt.... na perszee

2010. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

az én orrommal nem lehet baj?

a bőr illata függ attól is, ki hogyan él, mit eszik, iszik, tehát lehet, hogy apróságról van szó.

De itt a sok okos már válásról beszél, még véletlenül sem a megoldásról.

2010. aug. 17. 15:35
 18/20 anonim ***** válasza:
én sem mindig szeretem a pasim illatát...neki is tud fura szaga lenni. Mondjuk én már rég nem vagyok szerelmes,lehet ezért.Fura dolgok ezek.
2010. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Megoldás? Mondd neki, hogy találtál vmi nagyon jó illatú tusfürdőt, próbálja már ki a kedvedért....és csodáld, hogy milyen friss, férfias illata lett. De mondjuk nem tudom ez mennyire fogja elnyomni az igazi testszagot....:S
2010. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én minden embernek utálom a szagát, de a férjem illatáért meghalok. Esténként odabújok, és állandóan szagolgatom. Az előző kapcsolataimban nem voltam így, inkább zavartak a szagok, csak frissen fürödve, tusfürdő illattal tetszett mindenki, de az ő illata a legfinomabb! Én erre azt mondom mindig, ez a kémia, ami nálunk nagyon működik.
2010. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!