Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miert kell bemenni a...

Vajon miert kell bemenni a halotti anyakonyvi kivonatert,mikor ugy irjak a kormanyablak oldalan,hogy postazzak a covid miatt?

Figyelt kérdés

Megőrit ez a burokracia!Nem eleg,hogy meghalt anyukam,egy csomo helyre kuldozgetnek.A temeteshez nem is kellett a halotti a.b. ,mar megtortent!Hagyateki eljaras se hiszem hogy lesz,mert anyu idosek otthonaban el 7 eve,lakasat mar eladta!A noverem is meghalt tavaly sajnos.A nyugdijfolyposito fele az otthon intezi a lemondast,mert oda kapta a nyugdijat!

Nem tudom mashova hova kell.

Egy masik varosba kellett menni,az is egy heten csak szerdan van.Sorszamot kell kerni,de a hivatalba be se engednek,kint kellett a hidegben varakozni.A holgy mondta,hogy mivel nincs meg a szul.a.k. ki kell kerni a szulovarosbol.Eljottunk,ere ma delutan telefonal,hogy ma vagy holnap menjunk be erte!

Mondtam hogy postazzak ki,nem tudunk megint bemenni..

Nekem nem surgos az atvetele,mert mar nem kell semmihez!Ebben a covidos idoben jarkaljunk megint,nekik is egyszerubb lenne ha postaznak!


2021. febr. 18. 15:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azért, mert a hagyatékhoz mindenképpen kelleni fog. A haláleset helye szerinti anyakönyvvezetőt hívd fel és beszéld meg vele. Ne a kormányablakkal, mert a kivonat nem ott készül, hanem az önkormányzatnál, a korm.ablak csak közvetítő szerv.
2021. febr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Jovo héten beutazunk majd érte.Nagy buli lesz..értetlenkedés a portás v bizt. i orrel,aki kikuld az ápulet elé várakozni, mert bent nem lehet...

Mosdo nincs, mert le van zárva..Kész vicc...ez az egész hivatal.


Az ANTSZ ben bent lehetett várakozni, és toalettet is lehet használni.

2021. febr. 19. 08:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!