Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem szeretem, ha...

Csak én nem szeretem, ha mások (pl barátaim) 'belelátnak' abba, hogy hogy élünk a családommal?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 23:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Itt is körülbelül az van, hogy apámat nem érdekli. Nagyapám már azon parázik, hogy 'a gazdag barátjával el fog költözni, figyeld meg!' (mert egyszer látta a városban, hogy egy Mercis pasival beszélgetek, és anyáméknak ezt mondja mindig :D)
2010. aug. 16. 23:54
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szégyelled a lakás- és családi körülményeidet, titkolózol, akkor nem vagy őszinte. Elvileg a barátok azért vannak, hogy velük mindent őszintén meg lehessen beszélni, támogatást, tanácsot adjanak... Ha titkolózol, és emellett be is zárkózol, nem lesz egyszerű megtartanod őket, kivéve, ha ők ezt így szokták meg, és nem is akarnak jobban megismerni.
2010. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Alapból nem tudok megbízni senkiben. Egy pontig bárki eljuthat... Viszont nem tudom senkinek elmondani a problémáimat, stb. Ilyen téren a barátaim nem tudnak rólam 'mindent'.
2010. aug. 17. 00:12
 14/16 anonim ***** válasza:

nekem nincsenek szégyellnivaló családtagjaim, sem romos lakásom.

de ettől függetlenül nem örülnék,. ha a barátaim minden este nálam tenyésznének.

az otthon nálam azt jelenti, hogy nem jöhet be akárki akármikor, szeretek nyugodtan lenni...

2010. aug. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekünk is elég ramaty állapotban van a lakásunk, ez főleg tini koromban okozott nekem gondot. alig volt pár barátnőm, akiket fel mertem ide hívni. aztán ahogy idősebb lettem, már nem érdekel annyira. ez van, ez a helyzet: a lakás lehet, hogy pocsék, de ide bármelyik barát szívesen feljön, mert anyukám nagyon jófej, itt mindig jókat lehet kajálni, lazulni. van 2 macskám, akikkel imádnak játszani:))

lehet, hogy valaki kacsalábon forgó palotában él, de ha nincs kellemes légkör, megette a fene, oda nem fog szívesen menni.

az a lényeg, hogy tisztaság legyen meg rend. a kopottabb bútorzat vagy a lelakott burkolat miatt senki nem fog lenézni, ha igazi barát hidd el! nálunk se törődött ezzel senki: feljöttek, magukban megállapították, hogy ez van és lapoztak.

2010. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én annak örülök, minél többen és többször jönnek hozzánk, hiszen azért a barátaink, mert szeretjük őket, szeretünk velük lenni. Engem nem zavar, ha belelátnak az életünkbe, nincs rejtegetnivalónk.
2010. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!