Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem szeretem, ha...

Csak én nem szeretem, ha mások (pl barátaim) 'belelátnak' abba, hogy hogy élünk a családommal?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 23:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem, én is utálom, ezért is prbálom úgy intézi a dolgokat, hogy ne igazán tudjanak meg róla dolgokat...
2010. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
szerintem sincs másnak köze hozzá
2010. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

akkor Győzikének egyelőre nincs félnivalója. :)

A viccet félrtetéve én sem szeretem. Van a közösségi élet és van a magánélet, amihez kívülállóknajk (még ha barátok is) semmi köze.

2010. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Pl én azt sem nagyon szeretem, ha a barátaim átjönnek hozzám. Baj? :S
2010. aug. 16. 23:16
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
És mi az, amit szégyellsz? Mert nyilván szégyellsz valamit, ezért nem szereted... :(
2010. aug. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok, tényleg, érdekelnnek a válaszok...


első

2010. aug. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem baj.Ha nálunk bejelentés nélkül csöngetnek,én meg se nézem ki az.
2010. aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Végül is nem a legjobb, legszebb a lakásunk, meg amúgy sem szeretem annyira.
2010. aug. 16. 23:42
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem ha belelátnak. Régebben anyukám nem engedte, hogy szülinapi bulikra menjek amíg kicsi voltam, mondván hogy engem meghívnak aztán majd elvárják hogy visszahívjam őket és olyan meg nem lesz. Mert ő nem hajlandó tizenakárhány gyerek után rohangászni. Nem volt soha olyan barátom aki átjárt volna hozzánk, vagy akihez én átmehettem volna. Közben meg hát kicsit romlott a helyzet. Apukám iszik sajnos. Nem alkoholista, de elég sűrűn előfordul hétköznapokon hogy becsíp esténként. Szal nem szeretném ha ezt bárki látná. Érthető ha nem akarod beengedni a barátaidat ennyire az életedbe. Ez normális dolog.
2010. aug. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Én kérdeztem, hogy mit szégyellsz. Sejtettem, h valami csak van a háttérben. Mig a szüleimmel laktam, én is szégyelltem az otthonunkat, falun laktunk, és a házban még wc sem volt bent :(( Apám ivott, nem igen törődött semmivel. :((


Már más a helyzet, felnőttem, van szép saját otthonom, családom, ide már boldogan hívok barátokat, mert én is jól érzem magam a bőrömben és a lakásomban. Hidd el, változni fog ez majd, nem marad így!!!

2010. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!