Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülők így mennyi pénzt...

A szülők így mennyi pénzt kapnak a gyerek után?

Figyelt kérdés
A legnagyobb nappalin egyetemista, a 2 kisebb általános iskolás.
2021. febr. 8. 16:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10-es, tévedsz, ha van három gyerek, a legidősebbre már nem jár csp, akkor azt úgy számolják, hogy háromra járna fejenként 16000, de ebből már csak kettőre jár, akkor az 2x16000 (nem pedig 2x13300). Ugyanúgy az adókedvezménynél is.


Viszont igazad van, ez nem sok pénz.

2021. febr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11 azota en is megneztem. Milyen igazsagtalan a rendszer. Ha kikerul a 3. a haztartasbol vagy betolti a 20-at akkor a maradwk 2 gyerek mitol er tobbet mint az ahol 2 gyerek adott es mindketto utan jar meg a csp. Ebben az orszagban az 1 es 2 gyerek mar egy ideje nem gyerek.
2021. febr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Valahol érthető, hiszen egy 21 éves egyetemista is pénzbe kerül. Én azt nem értem, hogy alapvetően miért jár a 3 gyerekre fejenként több, mint a két gyerekre fejenként. Hiszen több gyerek relatív kevesebbe kerül...
2021. febr. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!