Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Elsőnek is szeretném leszögezni hogy a háztartást szeretem vezetni nincs terhemre szivesen megcsinálom

A főzéssel ugyan így vagyok minden második nap csinálok levest másodikat és desszertet.

A gyerekkel szintén szivesen foglalkozok mert imádom.

Az igazi baj azzal van hogy a párom már azelőtt elment itthonról hogy mi felkeltünk volna 8 óra van még most sincs itthon..egész nap fel sem hívott volna mit csinálunk mivan a gyerekkel

Autót szerelni ment miután reggel elment a piacra az apjával,most nem rég felhívott hogy nem megyünk át e az anyjáék mert ő oda megy végzett az autó szereléssel,azt mondtam neki nem megyünk haza kéne jönnie inkább mert emlékeztetni kell rá hogy van egy gyereke és családja.

Szerintetek flegma undok voltam? Nagyon roszul esik!

Ha haza jön munkáól 7kor a gyereket néha lefürdeti vacsorázik ezután kezdődik el a türelmetlenség, ideges akár mit csinál a gyerek (jó általában szaladgál 2 éves, de ez nem ok erre szerintem)

Mindig elveszi a gyerek jókedvét rászól és hamarabb kiakad mint én pedig én vagyok napi 24-be a gyerekkel..

Hétvégén minket sosem visz el magával erre a piacra sosem vitt el mindig az apjával ment. Szerintetek én reagálom túl vagy tényleg elvagyunk hanyagolva? Én már szóltam neki hogy foglalkozhatna velünk többet is veszekedés mindig a vége..


2021. febr. 6. 20:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
78%

Én ezt most nem annyira értem. Nem tudod mikor van az ovulációd, nyilván azért mert megfelelően védekeztek és nincs szükség naptározásra. Azonban mégis sikerült apukának elmennie rossz időpontban. Tehát nem volt rajta óvszer.

Én ebből inkább azt szűröm le hogy te is akartad azt a gyereket, aki ugyanis nem akar az odafigyel olyan nem elhanyagolható dolgokra mint hogy mikor van az ovuláció.

2021. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

De hisz én nem azt kérdeztem hogy hogy lett meg nekem a gyerkőc😊

Én őt egyáltalán nem bánom mert ahogy megtudtam a szivem alatt van megváltozott minden gondolatom

Egyébként én nem néztem a naptárt sosem csak mindig jött az értesítés hogy másnap meg fog jönni én rámentem és kérdezte miért vannak azokon a napokon kisbabák én elmagyaráztam neki..

Eleinte annyira törödő volt, volt úgy is hogy elvitte a gyereket rokonokhoz és egy fél napot ott töltöttek még én megcsináltam a dolgom de ma már megkérni sem merném erre

2021. febr. 6. 21:16
 13/29 anonim ***** válasza:
80%
Figyelj, lehet hogy kicsit túltelítődött az Apasággal, és pihenni akar benne. Ha ez így van, hagyd, pihenjen ki titeket, de mindenképpen beszéld meg vele, hogy távolságra vágyik, vagy félreéeted, vagy másik nő van, vagy mi van? Kérdezz, beszéljetek, és ennek megfelelően lehet neki teret adni, vagy lelépni, stb
2021. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
34%
Engem is idegesítene egy állandóan rohangáló, visongó gyerek. Talán nevelni kéne valamire.
2021. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
85%

Sok emberrel ez a baj, hogy felelőtlen, és nem gondol bele, hogy egy gyereket nem csak "megcsinálni" kell, hanem fel is kell nevelni...

Próbálj meg vele beszélni erről, amikor jó kedvében van! Például, amikor szabadnapos és otthon van.

Úgy gondolom én is, hogy majd másképp fog hozzáállni a gyerekhez, ha nagyobb lesz! Ilyenkor a legnehezebb s gyerekekkel, amikor még nem járnak bölcsibe, mindig otthon vannak, hiperaktívak, kimerítik az embert.

2021. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

14!

Szerintem számunkra a legnagyobb kincsünk ő kéne legyen mert 1 éve a pár napos gyerekünk meghalt!!

Nem értem hogy lehet egy gyerekre ideges lenni aki még semmit nem tud a világról,egészséges és boldogan szaladgál, játszik.


A többieknek köszönöm elfogok vele beszélni mindenképp, úgy érzem pár napra magára hagyom, itt az ideje egy kis gondolkodásnak.

2021. febr. 6. 21:51
 17/29 anonim ***** válasza:
67%
Es ha a férjed fáradt? Mert sokat dolgozik? Hazamegy este 7 órakor? Fáradtan nekem sem lenne türelmem.
2021. febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
20%
Nem szabad senkit kalitkába zárni...Hagyd neg neki a szabadságát.Lehet túl sok vagy neki,,,vagy mindig baszogatod...hagyd békén egy kis időre,,,aztán beszéljétek meg
2021. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

A férjem valószinű nem fáradt ha este 11-ig nyomkodja a telefont, tudom hogy sokat kell dolgozni de sajnos nem az áll a háttérben..lekorlátozni egyáltalán nem szoktam itt arról van szó hogy valamiért nem vagyunk fontosak neki😏

Például múlthéten elmondtam neki a gondom bajom megbeszéltük hogy akkor szombaton elvisz minket egy helyre, mire felkeltünk ő elment erre a helyre az anyjával és a kistestvérével😔nagyon roszul esett! Most fél 11 reggel 7kor már elment itthonról azóta itthon sincs, a sogoránál van...neki mindegy mi mit csinálunk..

2021. febr. 6. 22:27
 20/29 anonim ***** válasza:
84%

Kérdezd meg tőle, hogy mi az amire vágyik?

Sok férfi, sőt nő is, be nem ismerné, hogy sok neki a gyerek, a kötöttség. Emiatt nem kell senkit megkövezni, de üljetek le, beszéljétek át. Mond el neki, hogy te ilyen vagy, hiányolod őt, és kérdezd meg, hgy ő mire vágyik? lehet egy kis "szabadságra". Ebben nincs semmi rossz, néha jó elvonulni, úgy, hogy az ember ne érezze, hogy nyomás alatt van.

2021. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!