Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Elsőnek is szeretném leszögezni hogy a háztartást szeretem vezetni nincs terhemre szivesen megcsinálom

A főzéssel ugyan így vagyok minden második nap csinálok levest másodikat és desszertet.

A gyerekkel szintén szivesen foglalkozok mert imádom.

Az igazi baj azzal van hogy a párom már azelőtt elment itthonról hogy mi felkeltünk volna 8 óra van még most sincs itthon..egész nap fel sem hívott volna mit csinálunk mivan a gyerekkel

Autót szerelni ment miután reggel elment a piacra az apjával,most nem rég felhívott hogy nem megyünk át e az anyjáék mert ő oda megy végzett az autó szereléssel,azt mondtam neki nem megyünk haza kéne jönnie inkább mert emlékeztetni kell rá hogy van egy gyereke és családja.

Szerintetek flegma undok voltam? Nagyon roszul esik!

Ha haza jön munkáól 7kor a gyereket néha lefürdeti vacsorázik ezután kezdődik el a türelmetlenség, ideges akár mit csinál a gyerek (jó általában szaladgál 2 éves, de ez nem ok erre szerintem)

Mindig elveszi a gyerek jókedvét rászól és hamarabb kiakad mint én pedig én vagyok napi 24-be a gyerekkel..

Hétvégén minket sosem visz el magával erre a piacra sosem vitt el mindig az apjával ment. Szerintetek én reagálom túl vagy tényleg elvagyunk hanyagolva? Én már szóltam neki hogy foglalkozhatna velünk többet is veszekedés mindig a vége..


2021. febr. 6. 20:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%

ilyenkor mindig azon gondolkodom, hogy vajon ezt a kedves anyuka nem látta előre? mikor a gyermekeket nemzették, vajon másmilyen volt apuka?


(van egy olyan érzésem, hogy nem)


de akkor miért szült neki gyerekeket?


***


ha apuka abba az 5%-nyiba tartozik, aki valóban akarta a gyereket, felnőtt volt, és felkészült rá - no az ő esetükben érdekes lehet, hogy valójában miért fordultak ki magukból. (beleértve azt is, hogy nem (csak) saját hibából.)

2021. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Ezt előre kelleni látni. Ha ezt tud előre, akkor nem kelleni gyereket szülni.
2021. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
A kedves anyuka nem szeretett volna kisbabát mert úgy érezte még épp nem jött el az ideje. Kedves apuka a történtek után egy nappal közölte hogy anyuka lesz belőlem mert az apuka kileste a naptáramból az ovuláció időpontját amit eddig én sosem néztem🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. febr. 6. 20:25
 4/29 A kérdező kommentje:
De ez nem azt jelenti hogy megbántam, arra lennék kiváncsi hogy én miben hibázom?
2021. febr. 6. 20:26
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
A férjedet idegesíti a gyerek, jól érzed, hogy kerüli a családját. Ő benne volt a gyerekvállalásban? Nagyon eltávolodtatok egymástól, ezen nem segít, hanem ront a flegma stílus. Az érzéseidet megértem, de lehet hogy te mellényúltál. Vannak férfiak, akiket idegesít a kisgyerek, de talán ha nagyobbacska lesz, majd jobban megszereti. Javaslom, hogy komolyan beszélgessetek el erről, ne vádold, hanem kérdezd ki hogy miért csinálja ezt
2021. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
Talán meg kelleni kérdezni, mi a baja. És többet beszél vele.
2021. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%
Te miben hibázol, azt csak a férjed fogja tudni megmondani neked. A gyanúm, hogy elhidegült, vagy idegesíti a gyerek.
2021. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
71%
A kedves anyuka miért szexelt védekezés nélkül, ha nem akart gyereket?
2021. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
25%
Mondom, szerintem beszél többet a férjjel. Lehet hogy csak azért mászkál mert unatkoz.
2021. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
84%

Hogy (sokakkal ellentétben) a kérdésedre válaszoljak: igen, el vagytok hanyagolva.

Két választási lehetőség van (szerintem): döntsön vagy lelepsz. 2. Elkezded te is élni a magad életet, mintha egyedülálló anya volnál.

2021. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!