Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesóm mért ilyen (nem tudom...

Tesóm mért ilyen (nem tudom milyen)?

Figyelt kérdés

Mondta anyu hogy maradjon itthon velem,mert vihar volt.


Ma haza jön és azt mondta megy probálni a haverokkal.


Anyu meg így is ideges hogy mi lesz velem a viharban..


Meg hát 3 órátol fél 8-ig egy 13 éves gyerek ://


Egyszer kellene csak itthon maradnia velem...


Mért nem bírja ki??


Én vagyok kis szaros?


13L


2010. aug. 16. 15:03
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
A szomszédok azok... pff csak az egyik kedves Ő meg már öreg
2010. aug. 16. 15:58
 22/39 anonim ***** válasza:
Akkor valami más megoldás?Barátnőid?tudod mit? Ha tudsz rajzolni rajzolj, az leköt.Vagy írtam pár dolgot.vagy csinálj valami sütit vagy amivel le tudod magad foglalni
2010. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Szia! Gondolom fiú tesód van :D Legalább is nekem van egy bátyám 3 évvel idősebb és egészen olyan 16 éves koromig úgy viselkedett velem mintha utálna. Úgy éreztem, hogy a legtöbb haverja sokkal fontosabb nálam. Meg volt h kötözködött meg megvert... meg áll idegesítettem =) de ez minden nagytesó-kistesó viszonylatban így van :) majd kinövitek :)
2010. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Hát remélem tényleg kinővöm! Tesom 20 éves
2010. aug. 16. 16:16
 25/39 anonim ***** válasza:

O.o

nemtudom,hogy hány éves a tesód,de ha tini (gondolom hogy az) akkor ilyen a viselkedése.

Én 14/L vagyok.Én nem félek itthon egyedül,pedig sokkal többet szoktam itthon lenni : ) Nemtudom miért félsz...

a tesódnak csak annyi a baja,hogy unatkozik vagy egyedül nem jól érzi magát.A tesóval meg nem olyan beszélgetni mint a haverokkal és unja a babysitterkedést....mert ez az xP

2010. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Tesóm sok mindent un!!

Másik tesom még strandra is elvisz

Aztán este elkeszte mondtani azt hogy már akkor bele kelledt volna fujtani a vizbe mikor megszülettem

2010. aug. 17. 08:42
 27/39 anonim ***** válasza:
Nyugi,én közel 20 vagyok és mégis félek egyedül...viharba meg aztán pláne! :D
2010. aug. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam!! Pedig már keztem magamról rosszat gondolni
2010. aug. 23. 18:02
 29/39 anonim ***** válasza:
51%
életképtelenke
2010. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Hát én 12 éves korom óta majd nem mindig egyedül vagyok.Tesóm nincs,nagyszüleim már régen nincsenek,anyum egy nagy cégnél dolgozik úgy hogy alig látom,apám az ország másik felébe dolgozik őt meg csak vasárnap látom,barátokkal nem szoktam járkálni sehova mert mind azt hiszi hogy 15 évesen milyen fasza gyerekek mert ők piálnak mint az állat és alig járnak haza,a szomszédok meg öregek.

Úgy hogy az a 3 óra hossza nem olyan nagy dolog,zárkózz be.

2010. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!