Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesóm mért ilyen (nem tudom...

Tesóm mért ilyen (nem tudom milyen)?

Figyelt kérdés

Mondta anyu hogy maradjon itthon velem,mert vihar volt.


Ma haza jön és azt mondta megy probálni a haverokkal.


Anyu meg így is ideges hogy mi lesz velem a viharban..


Meg hát 3 órátol fél 8-ig egy 13 éves gyerek ://


Egyszer kellene csak itthon maradnia velem...


Mért nem bírja ki??


Én vagyok kis szaros?


13L


2010. aug. 16. 15:03
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Csak a félelemre reagálok. A lányom 20 éves, és iszonyúan fél a viharban. A lakásban is. Ha valahol út közben éri a vihar, gyógyszert kell bevennie, mert halálfélelme van. Kb. fél éve van ez nála, orvos írta fel a gyógyszerét. Egyedül meg én sem szeretek lenni itthon, mindig társasági ember voltam. Most rokkantnyugdíjas vagyok. Míg el teszek-veszek a lakásban, nincs semmi baj, de egész nap nem lehet, meg fizikailag sem bírok tenni-venni. A net is csak max. 1 órát köt le. Szóval rossz egyedül felnőttként is.
2010. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
tényleg kösd le magad, észre sem veszed és már otthon is van mindenki.
2010. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Jóég... Én iskolás korom óta minden nap egyedül vagyok délután, nyáron meg egész nap... Szüleim dolgoznak, testvérem egyetemista, nyáron ő is dolgozik. A vihar meg elmegy... 13/L
2010. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
iskolába is elkísér valaki?? mi lesz, ha középsuliba kell járnod és sokat kell utaznod esetleg egyedül?? ha tényleg ennyire félsz, nem csak hiszti, akkor kérd meg anyukádat, hogy vigyen el pszichológushoz, mert ez nem normális!
2010. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
70%
napközben nem kell félni.. Mondjuk Pénteken baromi nagy vihar volt(igaz este) ÉS KURVÁRA FÉLTEM. Még jó, hogy ott volt a barátom. Nappal se nagyon szeretek viharban lenni. Utálom. Pókoktól nem félek ennyire....
2010. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Nem félek annyira

Csak valamelyik nap nagy vihar volt és bokáig érő víz volt nálunk...

Attol féltem megismétlődik még egyszer mikor nem lesznek itthon.. :(

2010. aug. 16. 15:49
 17/39 A kérdező kommentje:

Pénteken történt a lakásba befolyt a víz :((

Annyira nagy vihar volt:(

Féltettem anyut mert neki meg dolgozni kelledt menni

2010. aug. 16. 15:50
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőméknél meg betörte a szél az üvegajtót.Villámlott jobbra balra. Elmondom,barátommal voltam, de fiukkal voltam körülvéve, mert a házigazda lány már aludt(szülinap volt) sötétben kuksoltunk a szobában, és nem röhögtek ki hogy félek. Pedig megtehették volna. De aztán eldumáltunk s nem gondoltam rá. Szóval próbáld lekötni magad.
2010. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Köszi ezt majd kiprobálom
2010. aug. 16. 15:55
 20/39 anonim ***** válasza:
szivesen.Olvass valami könyvet, hallgasd a kedvenc zenédet,vagy ha ráér barátnőd hívd át nyugodtan, vagy menj át a szomszédba.ha tudsz telózni akár pár percre is hívd fel a barátnődet. Tudom szar, én is félek a viharban, de próbálok nem gondolni rá..
2010. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!