Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mért folytogatott meg tesóm?

Most mért folytogatott meg tesóm?

Figyelt kérdés

Tesóm épp felmosott mert anya megkérte kiborította a felmosóvödröt, és bejött és folytogatottt.. És utánna azt vágta a fejemhez hogy már kicsi koromtól fogva utál, meg hogy azért utál mert kicsi koromban ők ellettek hanyagolva.. Meg olyanokat mondd hogy Ő mindig hoz nekem csipszet, szinte soha nem hozott, életemben kétszer, inkább csak előttem ette.. De ez a tesóm még soha nem vert meg, mert a másik már volt olyan hogy úgy orba vágott hogy 15 percig folyt az orrom vére.. Meg már volt hogy az fejbe rúgott.. És utánna most tesóm olyanokat monnd hogy én alig kaptam pofont, ja az lehet de ahelyet kaptam tesóméktól az miatt mert irigyek voltak.. Még kicsi koromban is volt olyan hogy mikor apáék nem látták dobáltak, meg volt hogy 3 évesen neki lökött középső tesóm a szekrénynek..

De volt már olyan is hogy (12 éves voltam) tüdő gyulladásom volt és enyhe tél volt, kint hagytuk a medencét de leengetük a vizet belőle de volt benn azért olyan negyedig/félig, tesóm meg belelökött, majdnem kórház lett a vége, mert eleve tüdő gyulladásom volt..

Anya persze megpofozta...


2011. júl. 18. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Testvéred betegesen féltékeny, kezelésre szorul. A szüleid jobban felügyelhetnék, mert egyszer még megöl.
2011. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Írhatnál többet a családi szálakról: az édes-, vagy a mostohatestvéreidről van szó? Te vagy a legkisebb a családban? Mennyien vagytok testvérek?

Amúgy megmondod anyudéknak ezeket? Okvetlen beszéld meg a szüleiddel, mert még nagyobb kárt is okozhatnak neked! Azt meg nem értem, hogy miért nem szeret, szerintem borzasztóan féltékeny, de azt sem értem, hogy miért...

2011. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem is csinált ilyeneket a nővérem. Többször is majdnem megfulladtam, mert a párnát a fejemhez szorította, és nem kaptam levegőt. Aztán amikor már elkezdtem visítani, mint egy őrült, akkor levette. De ezt a párnás dolgot rengetegszer megcsinálta. De néhányszor meg is pofozott, meg nekivágott a falnak, úgy hogy lehetőleg a fejemet verjem be. A csuklómat szorongatta mindig, amikor ideges lett valamiért, és úgy lökött rá az ágyra, aztán kezdődött a fojtogatás. Egyszer az arcomra is rátérdelt, miközben a párna a fejemen volt. Most 18 éves, ezek a dolgok 2 éve fejeződtek be, mivel mostanra már érettebb lett. De egész kicsi koromtól kezdve bántott egyfolytában. Először szavakkal, utána tettekkel. 6 éves voltam amikor elkezdett testileg is "piszkálni". Attól kezdve 13-14 éves koromig mindig csinálta. A szüleim nem tudtak mit tenni (hiába szóltak rá mindig, akkor is megtette ezeket), főleg amikor ketten voltunk csak itthon. Persze mindig megpróbáltam megvédeni magam, de akkor jött a pofon, és az, hogy "mit képzelsz te, hogy megütsz??". Tehát úgy csak még többet kaptam.

Most, hogy barátja van (1, 5 éve), csak vele foglalkozik, hozzám egy szót se szól (szó szerint), de nagyon örülök, hogy ez így van, különben biztos, hogy még mindig előfordulnának az ilyen dolgok. Egyébként a fizikai bántalmazások eltörpültek a verbálisok mellett.

15/L

2011. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez beteges féltékenség... beszélj a szüleiddel, és mond el nekik, hogy te csak jót akarsz, ezért szoltál nekik erről, és hogy szerinted nem kéne egyből neki esni, hanem elbeszélgetni vele, és utánna mindenképpen pszichológushoz vinni.
2011. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kért! :-) Húú az a nővéres szitú nem semmi.. Velem is akkor szokta ezt csinálni mikor nincsenek itthon a szüleink.. Remélem többet soha sem
2011. júl. 18. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!