Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg a férjemme...

Hogyan értessem meg a férjemmel, hogy nekünk is szükségünk van rá?

Figyelt kérdés
Irodai munkája van és mellette elmegy segíteni ennek-annak,főleg családtagoknak.Eddig o.k.,mert szorgalmas és legtöbbször pénzért segít,de mivel kicsi gyerekünk van én majd' meggebedek az itthoni teendőkben.Emellett a gyerek igényelné,ha hazajön,mindig szalad hozzá,szeretne vele lenni,de mindig az a vége,hogy üvölt,mert apa megy...megint megy.Nélkülözzük már szó szerint,ha szólok neki,hogy itthon is kéne lenni,mindig azzal jön,hogy más is segít...Így van,segítsen is,de sajnos nincs aranyközépút,mert velünk soha sincs.De tényleg.Mindig mi vagyunk az utolsók,mert ha valaki szól,hiába ki sem látszok a teendőkből,akkor sem én vagyok az első,itthagy a sz'rban,mert megy.Nem tudom vele megértetni,hogy nekünk is szükségünk van rá!Már ott tartok,hogy elmegyünk,mert nem foglalkozik velünk.
2010. aug. 16. 13:47
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Igazából köszönöm a két utolsónak is!Viszont annyit mondok,hogy aki nekem válaszol,azt szépen felpontozom,mert foglalkozott a kérdésemmel.A másik pedig az,hogy ha tudnám a választ a dolgaimra,akkor nem írtam volna ki a kérdést!Te pedig gondolom azért vagy itt,mert ez egy segítős-problémamegoldós-kérdésre felelős oldal.Nekem ez probléma,sajnálom,hogy nem látod át.Ha pedig tényleg nem férfi vagy,akkor örülj,hogy nincs ilyen problémád.Az,hogy mennyit "forgolódom az ágyban" nem a te ügyed,elég tahó és alpári vagy.Köszönöm.
2010. aug. 17. 08:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!