Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg a férjemme...

Hogyan értessem meg a férjemmel, hogy nekünk is szükségünk van rá?

Figyelt kérdés
Irodai munkája van és mellette elmegy segíteni ennek-annak,főleg családtagoknak.Eddig o.k.,mert szorgalmas és legtöbbször pénzért segít,de mivel kicsi gyerekünk van én majd' meggebedek az itthoni teendőkben.Emellett a gyerek igényelné,ha hazajön,mindig szalad hozzá,szeretne vele lenni,de mindig az a vége,hogy üvölt,mert apa megy...megint megy.Nélkülözzük már szó szerint,ha szólok neki,hogy itthon is kéne lenni,mindig azzal jön,hogy más is segít...Így van,segítsen is,de sajnos nincs aranyközépút,mert velünk soha sincs.De tényleg.Mindig mi vagyunk az utolsók,mert ha valaki szól,hiába ki sem látszok a teendőkből,akkor sem én vagyok az első,itthagy a sz'rban,mert megy.Nem tudom vele megértetni,hogy nekünk is szükségünk van rá!Már ott tartok,hogy elmegyünk,mert nem foglalkozik velünk.
2010. aug. 16. 13:47
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Ja és tízezerszer próbáltam már szépen-csúnyán beszélni vele erről,nem érti meg.Milyen módon lehetne megoldani,hogy megérezze,mi mit érzünk?Teljesen kétségbe vagyok esve.
2010. aug. 16. 13:49
 2/31 anonim ***** válasza:
69%
Hagyd egy kicsit elkanászodni a lakást, koszt, mosogatnivalókat halmozd fel, hogy lássa, neked, a FELESÉGÉNEK is szükséged van a segítségére mert kisgyerekkel egyedül nem megy.
2010. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
59%
Szemét férfiak.Be kellene ijeszteni hogy elhagyod..
2010. aug. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
A beijesztés nem működik...volt már,hogy összepakoltam...nem is túl érzelgős,még csak kompenzálni sem tudja egy-két jó szóval a dolgot...
2010. aug. 16. 13:59
 5/31 anonim ***** válasza:
82%
Talán egy segítőkész férfiismerős meggyőzné.
2010. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%

Én fognám a gyerekem, összepakolnék pár napra vagy egy hétre és lelépnék. Így hátha észbekapna. Hogy eddig csak igérgetted neki, hogy mi lesy ha nem változik, de semmi nem történt. Így én a helyedbe tettel megerősíteném, hogy nem csak a számat mozgatja a szél, hanem komolyan is gondolod.

Bár ha eddig elmondtad neki 10ezerszer és semmit nem csináltál, akkor tudja hogy bármeddig nyújtózkodhat a takaró végtelen.

Legyél erős! 23/L

2010. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
79%
Esetleg tényleg felébresztené, ha szó nélkül pár napra elmennél a kicsivel, nem hagynál otthon ennivalót, és csak egy cetlit hagynál, hogy tudjon erről és gondolkodjon.
2010. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Amúgy meg igen,gondoltam már rá,hogy hagyom a munkát,de megőrülök a kosztól.Pedig akkor ez a megoldás!:(
2010. aug. 16. 14:01
 9/31 anonim ***** válasza:
79%

Semmi érdemlegeset sem lehet változtatni, pláne zsarolással nem.

Nem tudja értékelni és nem is akarja a családot.

Bele lehet törődni vagy marad a válás......, nem fog ragaszkodni.

2010. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem rettent meg attól amikor összepakoltál,akkor nagyon nyeregben érzi magát valamitől.Talán attól hogy ő keresi meg a pénzt,és nem lenne hová menned?Ha nem képes arra hogy egy pici időt a családjával töltsön,nem foglalkozik az érzéseiddel,akkor az elég érdekes..Én elmennék 1hétre akkor is valahova a gyerekkel,aztán gondolkodjon.
2010. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!