Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg a férjemme...

Hogyan értessem meg a férjemmel, hogy nekünk is szükségünk van rá?

Figyelt kérdés
Irodai munkája van és mellette elmegy segíteni ennek-annak,főleg családtagoknak.Eddig o.k.,mert szorgalmas és legtöbbször pénzért segít,de mivel kicsi gyerekünk van én majd' meggebedek az itthoni teendőkben.Emellett a gyerek igényelné,ha hazajön,mindig szalad hozzá,szeretne vele lenni,de mindig az a vége,hogy üvölt,mert apa megy...megint megy.Nélkülözzük már szó szerint,ha szólok neki,hogy itthon is kéne lenni,mindig azzal jön,hogy más is segít...Így van,segítsen is,de sajnos nincs aranyközépút,mert velünk soha sincs.De tényleg.Mindig mi vagyunk az utolsók,mert ha valaki szól,hiába ki sem látszok a teendőkből,akkor sem én vagyok az első,itthagy a sz'rban,mert megy.Nem tudom vele megértetni,hogy nekünk is szükségünk van rá!Már ott tartok,hogy elmegyünk,mert nem foglalkozik velünk.
2010. aug. 16. 13:47
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
74%

Ha van rá lehetőséged egy kicsit költözz haza a gyermekkel a szüleidhez... kicsit kapcsolódj ki, próbálj meg magaddal foglalkozni, ne az ő dolgával.

Kicsit hülyén hangzik, de mi mindig a férfiak igényeit helyezzük előtérbe, holott magunkkal is kellene foglalkozni!

Én nem mondom, hogy ijeszd be, mert ezzel pont az ellenkezőjét váltod ki a férjedben... jön a dac, és az senkinek sem hiányzik!

Tapasztalatból mondom... beszélgess vele ezekről a dolgokról, ne faggasd, ne "szívd a vérét", mert annál jobban elmegy segítkezni valaki máshoz, minthogy otthon legyen!

Jöhet a lepontozás, hogy "mé véded a férfiakat" Nem védem őket, csak meg kell próbálni megérteni őket, mint ahogyan ők is próbálnak bennünket, több kevesebb sikerrel!

2010. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
jaj,nagyon köszönöm mindenkinek!lehet,költözés lesz a vége...tényleg ráérzett az egyik válaszoló,nagyon messze vannak a szüleim és nagyon nehéz elmenni.Régebben is fontolgattam már,de ha nem vagyunk neki fontosak,akkor nincs értelme.Szerintem látnia kéne,hogy nem boldogulok és ha igazán fontosak lennénk neki,akkor magától maradna itthon...:(
2010. aug. 16. 14:11
 13/31 anonim ***** válasza:
78%
Ha megoldható, fogd a gyereket és menjetek vele.
2010. aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Mindenit felpontoztam és köszönöm nektek.
2010. aug. 16. 14:13
 15/31 anonim ***** válasza:
77%
Menj el a szüleidhez. Neki meg csak megjön az esze közben.
2010. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
70%
Remélem már elindultál...anyud biztos szívesen babázna...te meg egy kicsit kikapcsolnál...én 2-vel vagyok itthon,én anyámhoz "menekülök" csak egy fél órára,hogy egy kávét nyugodtan meg tudjak inni... :-)
2010. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
31%

Csak én érzem ugy, hogy a kérdezőnek nincs igaza, és a hiszti helyett inkább örülni kéne hogy a férje milyen dolgos, és nem alkoholista aggresszív megcsaló vadállat, mint sokan mások?

Emiatt elhagyni a férjedet? Esküszöm nem vagy eszednél. Bár lehet neked van igazad, és jobb lenne ha munka nélkül ülne otthon naphosszat, és segélyekből élnétek. Micsoda élet, jupijé :D

2010. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
71%
15.09: csak te érzed igy. Alaposan elolvastad a kérdést és a válaszokat? Nem a segitséggel van baj, hanem a mértékével.Hogy sosincs otthon és nem érdekli a családja, mi van velük, hogy érzik magukat stb.? Miért kell ilyen helyzetben mindjárt egy másik szinthez hasonlitani?
2010. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
54%
fontos vagy a férjednek? sajnos amit írsz....mondtad szépen és kevésbé, ill. pakoltál már össze.....szerintem megoldás lehet h kicsit elköltöztök a szüleidhez, nem kell nagy jelenet, az nem használ, csak egyszerűen mond meg neki h jövő héten odamentek és egy pár hétig ott lesztek, de tedd is meg, ne csak mond, indoknak mondhatod azt h fáradt vagy, kimerült, semmiképp ne mond h miatta, csak azt h magad és a pici miatt, mert szükséged van egy kis hazai gondoskodásra......pár nap után vagy hiányoztok neki vagy nem.....szerintem gyorsan rájön
2010. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
71%
Ha esetleg az utazás mellett döntesz, érdemes lenne ezeket a válaszokat kinyomtatni és megmutatni neki. Talán ebből megérti, hogy mások szerint is rosszul teszi, ha nem törődik eleget veletek. Esetleg elmondhatná, miért menekül onnan, ahol szeretik, ahol vele szeretnének lenni,ahol emellett tisztaság, gondosság fogadja.
2010. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!