Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Annak aki veled eszik és rád...

"Annak aki veled eszik és rád néz annak biztos, hogy elmegy az étvágya. " Hogy mondhatott ilyet?

Figyelt kérdés

Pár perce fejeztük be az ebédet a nagyimmal. Rántott húst csinált és nekem nem ízlett, ennek ellenére csöndben megettem a felét. Aztán azt mondtam megfájdult a hasam és ezért nem szeretnék többet enni. Ő erre azt mondta,hogy azért fáj a hasam,mert nem eszem semmit. Én erre nyugodtan elmondtam,hogy otthon sem szoktam sokat enni. Erre szószerint ezt mondta: "Beteg vagy. Annak aki veled eszik és rád néz annak biztos,hogy elmegy az étvágya"

Hogy mondhat valaki ilyet az unokájának? Ti erről mit gondoltok? L15 és normális testsúlyom van ezért el nem tudom képzelni mire érthette.


2010. aug. 16. 12:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Köszönjük, hogy leírtad, hogy milyen tökéletes vagy. Egyébként elárulom, hogy egyáltalán nem kevés a súlyod, teljesen átlagos, szóval most nehogy elájulj, hogy milyen sovány vagy. Én inkább a beképzeltséged miatt nem lennék veled szívesen egy légtérben.
2010. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Azért írta le milyen az alakja, mert miután a kérésetekre megmondta a súlyát és a magasságát, valaki egyből beszólt, hogy túl sovány! Erre reagált...és kérdező, egyáltalán nem vagy gebe, a súlyod pont megfelelő! Az öregeknek meg tényleg kb csak az evésből áll az életük, nekik idegen jelenség az, ha valakinek nincs étvágya, úgyhogy ne törődj vele!
2010. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

"Azért írta le milyen az alakja, mert miután a kérésetekre megmondta a súlyát és a magasságát, valaki egyből beszólt, hogy túl sovány! Erre reagált."


Pontosan :)

2010. aug. 16. 20:24
 24/24 anonim ***** válasza:

pont jó vagy:)


Aki erre azt reagálta hogy sovány vagy, az egy zsíros hájas mangalicadisznyóóó

2010. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!