Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak szexuális étvágya nő...

Férfiak szexuális étvágya nő vagy csökken?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy ahogy idősödik egy mondjuk egészséges férfi, úgy az étvágya milyen lesz? Mondjuk 20-ból 30-éves lesz, tegyük fel nő az étvágya, majd ha30-ról haladunk a 40 felé, ugyanolyan marad,esetleg a 40-ről 50-re meg már csökken? Vagy még mindig csak nő és nő???? Vagy hogy van ez? Stagnál?
2011. szept. 12. 00:15
1 2
 1/18 józsibarát ***** válasza:
100%
20..40 kb. stagnál, utána csökkenni szokott. De előfordulhat, hogy marad, vagy nő, és csak 70..80 éves korában csökken.
2011. szept. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

A legmagasabb kamaszkorban. Személyes megfigyelésem csak a férjemre terjedt ki, illetve a férfibarátok elmesélése alapján van még némi infóm. A férjem 40, a kamaszkor után volt egy enyhébb csökkenés (a légy röptében már nem muszáj), egyébként lelkiállapoton múlik. Ha stresszel, akkor drasztikusan csökken, viszont ha kiegyensúlyozott, akkor napi 1-2 az igény, a falkaparás 3-4 nap után jelentkezik.

De a külső hatások is sokat számítanak - fáradtság, betegség, stb. Szerintem lázasan az emberek 99%-ának nincs libidója, gondolom a test máshova csoportosítja az energiákat.

2011. szept. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, de ha így haladok, akkor 30 évesen az egész napom a szexelésröl fog szólni.

Szerintem hormon túltengésem van, mert esküszöm nem birok leállni és még csak 22 vagyok.

2011. szept. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
tesztó szint 35 éves korban csökkenni kezd, itt már csökken a libidó is.Aztán pedig egyre és egyre csökken.
2011. szept. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is 22 vagyok. Szerintem huszon éves korban stagnál, de nagy az étvágy. És 40fele kezd csökkeni.
2011. szept. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem 36 éves, de nem csökken az étvágya, ellenkezőleg, nő..


Barátnőm férje 40 feletti, neki sem csökkent a szexuális étvágya, elmondásuk szerint. Ez nagyon változó, nem vagyunk egyformák, és sok mindentől függ. Szerintem.

2011. szept. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25-től fölfelé csökken. legalábbis ha a férjemet nézem.......
2011. szept. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kapcsolattól/házasságtól is függ, illetve, h mióta van együtt a párjával. Én 29 vagyok, de még mindig olyan aktív, akár egy 16 éves, ha nem aktívabb! :D
2011. szept. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát ez elég elkeserítő...
2011. szept. 12. 08:33
 10/18 anonim ***** válasza:
10%

Én nem értem,mit kell naponta szexelni :DDD Ennyire nem bírják ki a pasik?? Én nem is tudnék olyan pasival lenni,aki naponta igényelné....milyen macera az már...:S Krém berak, várni 10 percet, fel a gumit,aztán meg cserélhetek ágyneműt mert tiszta dzsuva lesz :D Ja és mindennap félni kéne h nem e leszek terhes...brrr

Mi a párommal heti egyszer vagyunk együtt,vagy 10 naponta.Nekünk ez bőven elég! És általában inkább orális szex van, a normál szex az havi 1x. Az orál az gyorsabb,egyszerúbb, mint mindig szarakodni a fent emlitett eszközökkel.

Ja,hogy a kérdésre is válaszoljak,igen,az életkorral csökken. De mondom nekem iszonyat mázlim van h ilyen ritka igényű a pasim,mert én nem is tudnék "átlagos" szexuális életet élni. Nekem vannak fontosabb dolgok is ennél.Kicsit nekem irritáló hogy egy pasi nem birja ki pár napnál tovább...nem tudom megmondani h miért,egyszerűen balféknek tartom az ilyet :D És most ne sértődjön meg senki,nem célom senkit se megbántani. Nekem ez a véleményem.

26/N

2011. szept. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!