Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak szexuális étvágya nő...

Férfiak szexuális étvágya nő vagy csökken?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy ahogy idősödik egy mondjuk egészséges férfi, úgy az étvágya milyen lesz? Mondjuk 20-ból 30-éves lesz, tegyük fel nő az étvágya, majd ha30-ról haladunk a 40 felé, ugyanolyan marad,esetleg a 40-ről 50-re meg már csökken? Vagy még mindig csak nő és nő???? Vagy hogy van ez? Stagnál?
2011. szept. 12. 00:15
1 2
 11/18 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Harminc-akárhány évesen még aktívabb és "perverzebb", mint tíz évvel ezelőtt. ;)
2011. szept. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%

évtizedeket áthidaló kapcsolatom még sosem volt, általánosságban én úgy látom, hogy az étvágy nem különbözik egy 20 vagy egy 35 évesnél (bár lehet hogy én vonzom be azt a típust, amelyiket igénylem) viszont az aktivitás az kicsit csökken.

míg egy huszonpárévest megcirógatsz, és már sátrazik, egy harmincasnak árnyalatnyival több biztatás kell:)

22L

2011. szept. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Dilettáns döggomba ***** válasza:
73%
Ez sem általános, amit az utolsó írt. Volt szerencsém negyven felettiekhez is, és bizony ők is sátraztak egy ölelés, vagy egy szimpla beszélgetés közben, ha olyan volt a téma. XD
2011. szept. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

igen, azért írtam, hogy bizonyára bevonzottam a típust :)

azért reprezentatív mintát nem vettem minden korosztályból :D

2011. szept. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
61%
09.09: zsák a foltját,ahogy mondani szokás... Minden esetre sajnállak téged, mert nem sok örömöd lehet,hogyha ìgy állsz más dolgokhoz is(Jajj macrs,meg dzsuvás lesz...). Az meg egy másik dolog,hogy lehet a barátod tart melletted vkit,vagy qvázik.. és azért is sajnállak mert soha nem volt jó szexben részed és valszeg soha nem is lesz és azért is mert azt hiszed, h ez igy van rendjén.
2011. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hát sztem nem kll itt sajnálkozni, egyszerűen nem vagyunk egyformák! Fantázia! El tudod képzelni, hogy létezik olyan emberi lény, akinek másak az igényei? Más az ízlése? Ha ilyen tlmában nem megy, vegyük a kajákat! x szereti a spenótot, mi több imádja! Minden nap enne belőle! y viszont max heti egyszer enné meg szívesen. Attól, higy x spenót-őrült, még nem kell sajnálnia y-t... hiszen y mástól boldog! Ha viszont ezt x nem bírja megérteni, hogy y nem olyan, mint ő, akkor ott meg komoly zavarok lehetnek -persze nem szex terén, viszont akkor meg kezdem én sajnálni ;)
2011. szept. 12. 23:01
 17/18 A kérdező kommentje:
Bocs, de 1 ujjal írtam, félhomályban.
2011. szept. 12. 23:03
 18/18 anonim ***** válasza:
14:51-nek: én vagyok a ritkán szexelő: már vártam, hogy ki fogja benyögni ezt a melletted kurv@zik szöveget,képzeld,nem csal meg,mert szeret!! Már 7 éve! És mikor összejöttünk,a kapcsi elején mondta,hogy ő nem az a nagyigényű tipus,ilyen és kész. Ezért is illünk ennyire össze! És képzeld nagyon sok örömöm van az életben,a szexen kivül is.Amúgy amikor szexelünk,azt élvezem,csak mondom nekem sok macera van vele. :D Én inkább téged sajnállak, ha már örömöt nem tudsz felmutatni az életedben...:S
2011. szept. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!