Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Annak aki veled eszik és rád...

"Annak aki veled eszik és rád néz annak biztos, hogy elmegy az étvágya. " Hogy mondhatott ilyet?

Figyelt kérdés

Pár perce fejeztük be az ebédet a nagyimmal. Rántott húst csinált és nekem nem ízlett, ennek ellenére csöndben megettem a felét. Aztán azt mondtam megfájdult a hasam és ezért nem szeretnék többet enni. Ő erre azt mondta,hogy azért fáj a hasam,mert nem eszem semmit. Én erre nyugodtan elmondtam,hogy otthon sem szoktam sokat enni. Erre szószerint ezt mondta: "Beteg vagy. Annak aki veled eszik és rád néz annak biztos,hogy elmegy az étvágya"

Hogy mondhat valaki ilyet az unokájának? Ti erről mit gondoltok? L15 és normális testsúlyom van ezért el nem tudom képzelni mire érthette.


2010. aug. 16. 12:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mennyi a súlyod és a magasságod?
2010. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
mi az a normális testtömeg? + magasság?
2010. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
71%

szerintem nem kéne ezen annyira felkapni a vizet :) hagyd rá

biztos nem azért mondta mert "utál".

2010. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%
Arra értette,hogy nyilván észrevette,nem szívesen eszed meg,amit készített neked.Ez nem vmi szép dolog.
2010. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem utálatból mondta, csak valószínű, hogy turkáltad az ételt és látszott, hogy nem esik jól és ezt ő nem bírta megjegyzés nélkül.

Inkább családtagom mondjon nekem ilyet, mint egy idegen.

2010. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%
Rá kell hagyni. Az én mamámnak is ez a mániája, hogy sovány vagyok. Pedig normál testalkatom van. Egyszerűen az ő idejükben nem volt gond, ha egy nőn van "husi".
2010. aug. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
20/L
2010. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

1. és 2. :

166cm és 53kg vagyok

2010. aug. 16. 13:01
 9/24 anonim ***** válasza:
57%
szerintem ez nem normál inkább vékony
2010. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

A nagyik már csak ilyenek. Azt szeretnék látni, hogy az unoka mohón,jóízűen falja a főztjét. Valahol meg lehet őket érteni, hiszen milyen örömeik vannak az életben. Nem hiszem, hogy "bántásból" mondta. Ne haragudj rá.

Éljenek a NAGYIK! Nekem sajnos már nincs.

2010. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!