Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Annak aki veled eszik és rád...

"Annak aki veled eszik és rád néz annak biztos, hogy elmegy az étvágya. " Hogy mondhatott ilyet?

Figyelt kérdés

Pár perce fejeztük be az ebédet a nagyimmal. Rántott húst csinált és nekem nem ízlett, ennek ellenére csöndben megettem a felét. Aztán azt mondtam megfájdult a hasam és ezért nem szeretnék többet enni. Ő erre azt mondta,hogy azért fáj a hasam,mert nem eszem semmit. Én erre nyugodtan elmondtam,hogy otthon sem szoktam sokat enni. Erre szószerint ezt mondta: "Beteg vagy. Annak aki veled eszik és rád néz annak biztos,hogy elmegy az étvágya"

Hogy mondhat valaki ilyet az unokájának? Ti erről mit gondoltok? L15 és normális testsúlyom van ezért el nem tudom képzelni mire érthette.


2010. aug. 16. 12:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Hát vékony vagy nagyon,de nem erre értette,hanem ahogy már írták,nem szívesen ettél a kajájából,meglátta.Hozd helyre a hibát,kérd meg,hogy csináljon neked délután tejbegrízt,amilyet csak ő tud,és fald be jóízűen,fel fog vidulni egyből.
2010. aug. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
15 évesen az teljesen normál, majd amikor nőiesedsz, nehezebb leszel egy picivel:P 15 évesen nekem pl. pipaszárlábaim voltak, poén látni azokat a képeket:)
2010. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
oké, akkor vékony,de ez probléma? ha igen akkor kit és miért zavar,hogy nem vagyok több pár kg-al? Nekem tetszik az alakom,mert nincs rajtam semmi súlyfelesleg. a combom és a popsim feszes és formás. Én meg vagyok elégedve a súlyommal. A szeretteimnek (a nagyimon kívül.. -.-) szerintem mindegy,hogy kevesebb vagyok-e pár kilóval az átlagosnál vagy nem. Ha viszont megtetszik egy srác akinek a sportos alakom miatt nem fogok kelleni az az ő baja. Amúgysem érdemel meg egy olyan fiú akinek pár kg-n múlik a szerelem.
2010. aug. 16. 13:17
 14/24 anonim ***** válasza:
32%
Tök normális testalkatod van. Se nem sovány, se nem kövér. Én is utálom a rántott húst, meg minden húsból készült, zsíros izét. De ezt az öregek nem értik meg. Nekik az az életük ha tokaszalonnát ehetnek disznósajttal és zsíros kenyérrel. Nem értik meg, hogy ezek a kaják egy fiatalnak undorítóak. Az öregeknek az evés az életük. Remélem én sose leszek ilyen. Ja, és amúgy nekem már attól elmegy az étvágyam, ha valaki beszól, hogy hogyan vagy mennyit eszek. Magánügy. Én se pofázok bele más kajálásába, pedig az öregek nagyrésze szürcsög, csámcsog, krákog, köpköd, stb. evés közben. Meg kiissza a tányérból a leves végét... brrrr... na az az undorító, nem az, ha valaki 15 évesen nem hájas disznó.
2010. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Lesz@rjuk,hogy milyen az alakod.Megválaszoltuk,hogy mi a baja az öreglánynak.Ez volt a lényeg,ha nem sikerült volna kiszűrni. :)
2010. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
74%

Nem az alakodra értette, hanem arra, hogy kedvetlenül ettél.


Hogy értsd! Ha pl. öreganyád vicceket mesélt volna (tegyük fel, jókat), te meg csak ímmel-ámmal heherészel, nem is figyelsz, savanyú képet vágsz, mert arra gondolsz, hogy még másfél hét a nyári szünet... aztán kijelented, hogy még otthon sem szoktál sokat nevetni, mit mondott volna? Nem tán azt, hogy "Kislányom, te aztán el tudod rontani mások jókedvét!"


Na, így értette. Persze örülünk, hogy elmondhattad, mennyire feszes a feneked és hosszú a combod, de nem baj, majd elmúlik.

2010. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
bocsánat,hogy leírtam.
2010. aug. 16. 13:25
 18/24 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:19

Te tiszta hülye vagy.Ha életedben egyszer főztél volna,akkor tudnád,hogy a rántott pulykamellen vagy karajon egy gramm zsír sincs.Ez túlmegy a kompetenciádon,ugye?

Amúgy mindig a legvékonyabbak híznak el később,úgyhogy most élvezzétek az általatok szépnek vélt alakot és a feszes formákat,amíg lehet:)

2010. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Gondolom, az étvágytalanságodra értette. Nem kell a szívedre venni.
2010. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
78%

Megsértödött hogy nem etted meg a kaját amit ő készitett.

Vendégségben még a nagyinál is mindent meg kell enni és megdicsérni, bocsi de ez így illik.

A nagyid durván reagált de attól hogy ő bunkó neked nem kell.

2010. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!