Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Emberkék! Akik párotokkal és...

Emberkék! Akik párotokkal és anyukátokkal laktok, hogy bírjátok ezt az örökös két tűz közötti örlődést?

Figyelt kérdés

Párom a hétvégén nagyon borsos hangulatban volt, ami persze ilyenkor mindenkire jellemő, hogy nem úgy szól ahogy illik. Persze ez olykor anyura is jellemző. Sokszor nem szeretem öket kettesben hagyni, mert tutira összekapnak valamin, aztán meg mindenki nekem mondja a baját. Párom állítja, hogy neki igaza van, anyu szintén nekem mondja, hogy milyen csúnyán tett neki, meg hogy ő ezt nem érdemli meg. stb. stb. Aztán meg megy a feszült hangulat, kb. 1 hétig.

Viszont ha minden jól megy márciusban költözünk, egy másik utcába párommal. Anyu egyedül marad és még ez is tesz rá egy lapáttal, hogy vele mi lesz, legalább is ezt érezteti, holott tudom, hogy nem lesz semmi gáz vele, mert 3-an vagyunk testvérek, és tudjuk majd segíteni.

De ezeket a cívódásokat már nem sokáig bírom, lehet a baba is ezért nem sikerül?


2010. aug. 16. 09:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%

Még az előzőhöz, ez annyira régóta tapasztalt dolog (mármint hogy a házasság során külön kell költözni, élni), hogy még a Bibliába is belekerült : "... Ezért a férfi elhagyja apját és anyját, ragaszkodik feleségéhez, és lesznek egy testté."

Azt hiszem, ehhez nem kell kommentár...

2010. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%
Én anyósoméknál lakom kényszerűségből, és nem egyszerű. Mindenkit különköltözésre biztatok, bár ebben a mai világban egyre kevesebben tehetik meg ezt.
2010. szept. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nálunk anyu nem szól bele,de mégis van feszültség, ezért most albérletet keresünk,de tény h. szülőkkel együtt nehéz a párkapcsolat mert nincs igazán magánéletetek.
2010. szept. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!